2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240425 بازدید | 39522 پست
سلام اسی میشه منم شرکت کنم

سلام عزیزم فعلا که ختم نداریم تموم شده هروقت گذاشتیم چشم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال پیش یه حاج آقایی صحبت میکرد میگفت اگر در روز نیمه شعبان ۱۰۰۰ صلوات به نیت سلامتی امام زمان بفرستید.و بعدش حاجت خودتونو بین دوصلوات بگید ان شاالله برآورده میشه

و یه خانوم و آقایی که چند سال بچه نداشتن این کارو کردن و چند ماه بعد به لطف خدا بچه دار شدن . گفتم بگم ان شاالله شاید کسی انجام بده و خدا بخواد و حاجتشو بگیره.

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....
2728
چند سال پیش یه حاج آقایی صحبت میکرد میگفت اگر در روز نیمه شعبان ۱۰۰۰ صلوات به نیت سلامتی امام زمان ب ...

ان شاءالله

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
الهی همه گیر همینا باشن  منم خوبم میگذرونم  کی میری سونو

انشالله نصیب همه بچه سالم باشه...ویار نباشه😁..سنو رفتم تشکیل قلب صدای قلب نازشو شنیدم...بعدیش یه ماه دیمه میرم 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
انشالله نصیب همه بچه سالم باشه...ویار نباشه😁..سنو رفتم تشکیل قلب صدای قلب نازشو شنیدم...بعدیش یه ما ...

وای خیلی مبارکه 😍😍😍

2738
اسی جون لطفا اگه ختم گرفتید به من هم خبر بدید. اگه لیست پر نشده. ممنونم

فعلا ختم تموم شده اگه گذاشتیم چشم

سلام گلفام جون خوبی نمی دونم والا حالا به منشی اش گفته هفته دیگه  میام چیکار کنم بازم برای من ط ...

نگران نباش بابا استرس که بده 😱

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
وای خیلی مبارکه 😍😍😍

گلی اینو ببین

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

دیدی چه دختر نازیه

فعلا ختم تموم شده اگه گذاشتیم چشم

گلی طلا گرمی ۶۶۴تومن شده اوووف چقدر اومده روش

گلی طلا گرمی ۶۶۴تومن شده اوووف چقدر اومده روش

اوه ه ماشاالله صعودی داره میر ه بالا قبل عید برای یه کاری مجبور شدم بفروشم یه مقدار طلا هام رو  چقدر ضرر شد والا تو این مملکت هیچ چیزاش حساب و کتاب نداره اوفف  خاک نو سرشون کنن که بلد نیستن مملکت داری رو

اوه ه ماشاالله صعودی داره میر ه بالا قبل عید برای یه کاری مجبور شدم بفروشم یه مقدار طلا هام رو   ...

اره الان اگه میفروختی گرون تر بود.ولی اونا که میخوان زن بگیرن میخوان طلا بخرن چقدر سختشونه .اره بابا بلد نیستن همه چی رم گرون کردن حیف که کاربریمو میخوام 

2706