2733
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240425 بازدید | 39522 پست

این مدت که اولین بار اومدم تو تاپیک شما و تا امروز خداوند بهم بچه داد اما انگار صلاح ندونست و خیلی زود ازم گرفت 

راضیم به رضای خدا میدونم حتما حکمتی داشته ..

بعضی اوقات دلم خیلی میگیره ولی منتظر میمونم تا هر موقع خودش صلاح دونست من رو لایق مادری بکنه ...

خداوند رو شکرگذارم بخاطر سلامتی ام بخاطر زندگی خوب و همسر مهربونم که همه جوره تو شرایط سخت و خوشی کنارم داشتمش..

از همگی شما ممنونم که برام دعا میکنید ❤

دعا کنید هر موقع مصلحت خودش بود به من فرزندی عطا کنه و این سری سالم و سلامت برام نگهش داره ❤

اللّهم صَل علی محمّد و آل محّمد

زندگی هامون زیر سایه اهل بیت (ع)

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این مدت که اولین بار اومدم تو تاپیک شما و تا امروز خداوند بهم بچه داد اما انگار صلاح ندونست و خیلی ز ...

سلام عزیزم ان شاءالله اینبار باردار میشی صحیح و سلامت بچتو بغل میکنی الهی امین🌹❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

سلام ختم امروز انجام شد پس دعا رو کامل میگم به خاطر صحبت دوستمون ان شالله هرکس تو دنیا بچه نداره وبچه های این ختم بزودی زووود خیلی راحت باردار بشن بارداری خیلی خوب وراحتی داشته باشن زایمان خیلی بهتر از بارداری داشته باشن وبچه هاشونو صحیح وسالم بغل کنن وخدا بچه هاشونو براشون سالم وصالح ونامدارو زیبا وپررزق وروزی کنه وبه این بچه ها وپدرمادراین بچه ها عمر طولانی وباعزت وهمراه با شادی بی پایان عطا کنه الهی آمین

سلام خانم ها خوبید بهتر هستید  دیروز به نیت گیلاسابی  دیروز ختم انجام شد ان شاءالله  حاجت روایی  اش به زودی زود صاحب نی نی خوشگل و سالم بشه ان شاالله  همراه با بقیه بچه های گروه

2738
این مدت که اولین بار اومدم تو تاپیک شما و تا امروز خداوند بهم بچه داد اما انگار صلاح ندونست و خیلی ز ...

عزیزدلم حاجت روا باشی الهی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
اره هیچکس نمیاد اینجا سوت و‌کور شده

سلام دوستان سهم ختم امروز ما سه نفر انجام شد الهی حاجت روا باشید التماس دعا برای حفظ سلامتیمون از بیماری جدید امروز ده صلوات همگی به امام زمان عج تقدیم کنیم 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
سلام خانم ها خوبید بهتر هستید  دیروز به نیت گیلاسابی  دیروز ختم انجام شد ان شاءالله   ...

الی جون شما اینبار چه چیزایی رعایت کردی بگو ماهم استفاده کنیم ؟ بی بی چکت روز چندم نشون داد؟علائمی داشتی؟

منم تا ۴۰روز میخونم روزی هرچقدر ک تونستم ب نیت خودم و بچه های سایت

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706