2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240425 بازدید | 39522 پست

سلام ظهر بخیر 

مامان @مالکوم123    عزیز ان شاءالله به سلامتی خیلی زود به حاجتت برسی

الهی آمین😍❤

به نیتت خوندم.

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سهیلای تنبل فقط یه سلام پرتاب میکنی و‌ غیب میشی  خوبی خودت

گلی جون

حالم یه حالیه،تپش قلب ونفس تنگی...‌‌....درحال مرگ و زندگی.......تا نزدیک اذان صبح خوابم نمیبره بعدش مثل میت میفتم.نمازصبح ر که میخونم دچار تنگی وتپش میشم.یه لقمه غذا نمیتونم بخورم تپش قلبم می‌ره بالا.....

دوست دارم دست کنم درونم قلب ر بکنم بندازم دور.

امشب یه چندتامشت نثار معده ام کردم.

تقصیر هم نداشت ازگرسنگی نمیدونست چه کنه ومنم زدمش.....چون اگه غذابخورم نفسم تنگ میشه وقلب هم ریپ می‌کنه.

ازهمه دوستان عاجزانه التماس دعا دارم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
وا بعنی ساپورت میکرد خوب هرکی میتونه برقصه فیلم بذاره حالا برا این که اعدام نمیکنن اخه

گفتن مفسد فی الارض

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
2728

الهی همتون ننه شین به زودی زود.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام دوستان عزیزم . اگه دوست داشتید به تاپیکم بیایید و در چله زیارت عاشورا شرکت کنید.

به به سلام ارنیکا خانم خوبی 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
منم هستم عزیزم خدایا حاجت هممونو بده

سلام عزیزم ما از دیروز ختممون شروع شده اگه دلت نیخواد همراه ما از امروز شروع کن انجام بده روزی صدتا استغفار ده بارم ایه ایکه تو امضای منه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2738
خوابم نمیبرد😂 میگم کیست فانکشنال یعنی چی تو سنوم نوشته

هیچی بابا یه کیست مزاحم خودبه خودم از بین میره

اندازش چقدر بود 

چند سیکل رفتی سونو

گلی جون حالم یه حالیه،تپش قلب ونفس تنگی...‌‌....درحال مرگ و زندگی.......تا نزدیک اذان صبح خوابم نمی ...

سهیلا جون چرا اخه اینجوری هستی دکتر میری یا نه خوب حتما پیگیر باش

ناراحت شدم برات ان شاءالله بزودی حالت روبراه بشه خدا همه مریضا و شفا بده الهی امین

الهی همتون ننه شین به زودی زود.

الهی امین 

به به سلام ارنیکا خانم خوبی 

سلام گلفام جون

به لطف شما عزیزم. زیر سایه تون هستم . برای حاجت روایی تاپیک ختم عاشورا زدم اگه دوست داشتید تشریف بیارید. دیگه جز دامن ائمه و خدا هیچ پناهی ندارم عزیزم.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
کاش میتونستم ی سر برم مرکز ناباروری ببینم اصلا شرایطشو دارم ی ن کلا باید کرکره ی امیدمو بدم پایین 😩 ...

یکتای عزیزم معجزات خداوند درست زمانی اتفاق میفته که انتظارشو نداریم دلت روشن باشه به لطف خدا خسته میشیم درست ولی ناامیدی از شیطانه 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
2706