2410
2553
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240399 بازدید | 39522 پست

از هیچ وضعیتی ناراحت نباشید تا وزن و سنگینی خودش را از دست بدهد.

وقتی به اندیشه های منفی توجه می کنیم، به آنها پروبال می دهیم.

بی اعتنا به ظاهر امور، جوری وانمود کنید که انگار همه چیز دارد به نحوی جادویی مطابق میل شما پیش می رود!

همه ی اندیشه های مربوط به ترس، شکست، نفرت، و بدخواهی مانند علف های هرز یک باغ هستند که باغبان آنها را نکاشته و نمی خواهد.

پس همه هدف خود را با دیدی مثبت ، روی نتجه نهایی متمرکز کنیم .

دوست عزیزمالکوم جان به نیتت خونده شد حاجت روا باشی و بزودی زود خدا فرزند سالم و صالحی هت عطا کنه و قدمش براتون مبارک باشه 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
گلی جون بدنباشه عزیزم چی شده؟ گردن دردت درجریان هستم ولی بقیه رو دیگه بیخبرم  خانمی خودت به هم ...

قربونت برم عزیزم چیزی نیست یکم همه چیم قاطی کرده گردن که دردش کلافم کرده الان کمرم به شدت درد میکنه بعد پهلوی راستم دردداشت که رفتم سونو از کلیه نبود نمیدونم چیه سرفه هامم قطع نمیشه ریه و حنجرم داغون شده همین😂 کلا زوارم دررفته

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلی جونم هر وقت آهنگی به اسم لیلا گوش میدم نیشم تا بنا گوش باز میشه 

جوووووون مرسی که اینهمه خودتو دوست داری

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
خواننده کرمانشهای بود  میگن  رقاصهای اینستا رو ساپورت میکرد

وا بعنی ساپورت میکرد خوب هرکی میتونه برقصه فیلم بذاره حالا برا این که اعدام نمیکنن اخه

2720
راستی گلی یه آهنگ هم بنام لیلا لیلا خونده

بله شنیدم

اتفاقا منم امروز رفته بودم سنو گلی جون بیشتریا باردار بودن تا ه صدای قلب بچشونم میومد چقده منم دلم خ ...

الهی آمین

گلی بیداری؟بیا کارت دارم

الان بیدارم 😂 بگو تو اون موقع شب واسه چی بیدار بودی اخه

سلام

سلام سهیلای تنبل فقط یه سلام پرتاب میکنی و‌ غیب میشی 

خوبی خودت 

2714

سلام دوستان عزیزم . اگه دوست داشتید به تاپیکم بیایید و در چله زیارت عاشورا شرکت کنید.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
منم هستم عزیزم خدایا حاجت هممونو بده

سلام خوش اومدی عزیزدلم 

ما برا همه میخونیم چه توی لیست هستن چه نیستن 

بیا چند وقت یه بار اینجا ...گپ بزنیم 

گروه نهم تکمیله ...شمام همراهی کن چهل روز ایه توی امضای استارترعزیز رو روزی ده مرتبه 

ما بیشترم میخونیم ...

امیدوارم حاجت روا باشی عزیزم

الان بیدارم 😂 بگو تو اون موقع شب واسه چی بیدار بودی اخه

خوابم نمیبرد😂 میگم کیست فانکشنال یعنی چی تو سنوم نوشته

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
از هیچ وضعیتی ناراحت نباشید تا وزن و سنگینی خودش را از دست بدهد. وقتی به اندیشه های منفی توجه می کن ...

کاش میتونستم ی سر برم مرکز ناباروری ببینم اصلا شرایطشو دارم ی ن کلا باید کرکره ی امیدمو بدم پایین 😩😢

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706