2737
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240426 بازدید | 39522 پست
فدات.  من و سوتی اصلا ندارم اصلا چی هس خوراکیه من همیشه  رفتارم مخلوطی از  عقل و &n ...

تو اخر سوتی فکر کردی نمیدونم فقط نیا کلتو‌میکنم خسیس خانم نت میخری میای گفته باشم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
اون شکلک اخرت چی میگه؟ من نفر 29 ام لیستم     حتما تعجب کردی من نی نی دوقلو میخام مانی ...

ان شاءالله

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکرم جون چند روز خودتو سرگرم کن ....انقدرم فکرو خیال نکن‌... آخرش که تو مامان میشی عزیزه من  ...

سلام عشقم.خوبی گلم

سعی میکنم خودمو سرگرم کنم حتی با کلی دردی که داشتم اومدم سرکار اما بازم فکرم آروم نمیگیره .

از طرفی یبوست شدید گرفتم سه روزه تخلیه نداشتم عصبیم کرده .

2731
نگران براچی خداروشکر کن که تخمک اینقدر داری زیادی شده😂 اسپرمه کفایت نکرده چرا بی خودی استرس میدی به ...

سلام خوبی عسلم

نه بابا چه تخمکی چه جنینی توام همش اذیتم کن . اگه انقدری که میگی خوب بود که نمیگفتن دوباره نمونه بده . چه میدونم خدا هر چی به خیر و صلاحمونه همون رو روزیمون کنه.

سلام خوبی عسلم نه بابا چه تخمکی چه جنینی توام همش اذیتم کن . اگه انقدری که میگی خوب بود که نمیگفتن ...

بیا بازم ایه یاس بخونا از کجا میدونی نمونده

سلام قربانت عزیزم ممنون ان شاءالله به سلامتی حاجت روایی شما ❤❤    

عزیزم به نییت خوندم انشاله حاجت روا بشی

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
سلام عزیزم ممنون که زحمت کشیدی ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه و زود زود حاجت روا بشی الهی آمین🌹❤️

خواهش میکنم عزیزم وظیفه ام بود  همه زحمتا که رو دوش شماست خدا قوت بده و

ان شاءالله خیلی زود به سلامتی به حاجتت برسی ❤❤❤😙😗😚

ان شاءالله ممنون 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
سلام عزیزم ممنون که زحمت کشیدی ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه و زود زود حاجت روا بشی الهی آمین🌹❤️

دیدی  دیدی چه زود شکر گذاریمو گذاشتم 

الان منو بیشتر ازدیگران دوس داری 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
تو اخر سوتی فکر کردی نمیدونم فقط نیا کلتو‌میکنم خسیس خانم نت میخری میای گفته باشم

کو شاهد داری 

چشم ببینم چی  میخرم 

وای امروز ۵گیگ نت دارم تا ساعت ۵ بی تربیت  نمیدونم باهاش چیکار کنم مغزم هنگ کرده

سلام عشقم.خوبی گلم سعی میکنم خودمو سرگرم کنم حتی با کلی دردی که داشتم اومدم سرکار اما بازم فکرم آرو ...

سلام عزیزم تا دکی الی رو داری غم نداشت باش 

برو یه صابون که دست نداختی اب نزدی بردار اندازه یه ۱سانت شبیه شیاف ازش درست کن بزار اصلا سه سوت جواب میده راحت میشی

داروهم نیست که بعدا برا انتقالتم مشکل پیش بیاد 

فکر وخیال خیلی بده میفهمتت اصلا هیچ جورم دست بردار نیستن هی ادمو اذیت میکنن 

عزیزم به نییت خوندم انشاله حاجت روا بشی

ممنون عزیزدلم فدات بشم 

ان شاءالله به سلامتی خیلی زود حاجتت روایی شما ❤❤❤

ممنون عزیزدلم فدات بشم  ان شاءالله به سلامتی خیلی زود حاجتت روایی شما ❤❤❤

مرسی خوشگلم💟💖

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
مرسی خوشگلم💟💖

😗😘😍

2706