2703
2553
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240399 بازدید | 39522 پست
سلام الی جونم آفرین چه صبح زودبیدارشدی.من دارم میخونم برات ایشالله خدا بهت ی نی نی تپل ممل خوشمزه بد ...

سلام 

فدات عزیزدلم خیلی ممنون 

ان شاءالله 

ان شاءالله روزی شما وهمه ی دوستان عزیز نی نی های خوشمزه❤❤❤❤

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
متنم خوشکل بود💟💟💟💟💟💟🌹🌹🌹🌹🌹🌹

😍😘😗❤❤❤❤

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  فدات عزیزدلم خیلی ممنون  ان شاءالله  ان شاءالله روزی شما وهمه ی دوستان عزیز ...

الی جونم مرسی ایشالله خداحاجت دل مهربونتوبدد.راستی گلفام ساعت 6بعدازظهرمیخادتاپیک بزنه راجب سوای هایی ک دادیم .آماده کن بری بگی منم بیام بخونم 😂😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
اوه یه کلمه از مادر عروس🥴😂

🔨⛏🗡✂️🔫🏹🔧🔌

2456
خدایا تو را شکر می‌کنم به خاطر تمام نعماتی که به من دادی. خدایابه قلب کوچکمان وسعت بده تابتوانیم بز ...

سلام عزیزم ان شالله حاجت روا شی  

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
الی جونم مرسی ایشالله خداحاجت دل مهربونتوبدد.راستی گلفام ساعت 6بعدازظهرمیخادتاپیک بزنه راجب سوای های ...

فدات. 

من و سوتی اصلا ندارم اصلا چی هس خوراکیه

من همیشه  رفتارم مخلوطی از  عقل و  متانت وتدبیر بوده😏

میام میخونمتون 

گلی از سر مادرشوهری گذاشته ۶عصر که من نت ندارم بیام ولی میخرم میام .

سلام عزیزم ان شالله حاجت روا شی    

سلام قربانت عزیزم ممنون

ان شاءالله به سلامتی حاجت روایی شما ❤❤  

سلام قربانت عزیزم ممنون ان شاءالله به سلامتی حاجت روایی شما ❤❤    

اون شکلک اخرت چی میگه؟

من نفر 29 ام لیستم   

حتما تعجب کردی

من نی نی دوقلو میخام مانی و مانا  

2714

@الی23   حاجت روا دوست عزیز

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
اون شکلک اخرت چی میگه؟ من نفر 29 ام لیستم     حتما تعجب کردی من نی نی دوقلو میخام مانی ...

با خودم میگم کدوم شکلک من قلب گذاشتم قلب مشکلش چیه تا رفتم باز کامنتمو نگاه کردم وووووی اون چیه  من نزاشتم دستم خورده عزیزم 

فدات ان شاءالله ان شاءالله خیلی زود چشمت به روی ماهشون روشن بشه 

با خودم میگم کدوم شکلک من قلب گذاشتم قلب مشکلش چیه تا رفتم باز کامنتمو نگاه کردم وووووی اون چیه &nbs ...

قربونت برم      

@الی23   حاجت روا دوست عزیز

ممنون عزیزم قربانت 

ان شاءالله به سلامتی حاجت روایی شما❤❤

آهان.ععععه ح یفی من 6نمیتونم بیام شوهرم 5/5ازسرکارمیاد.نمیتونم بیام توگوشی ایییشش خوب لااقل قفلش نکن ...

ای بابا بخونی چیه بیا از سوتیات بنویس خوب شوهرتو‌خواب کن بیا بگو‌خسته ای بگیر بخواب یه چرت بزن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
برای شرکت تو دعا دیگه

هزیزم ما چند روزه شروع کردیم تو‌هم میتونی کنار ما انجام بدی این سری رو از سری بعدی اسمتو‌بدی بذارم روزی صدتا استغفار و ده بار ایه ای که تو‌امضای منه 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
خدایا تو را شکر می‌کنم به خاطر تمام نعماتی که به من دادی. خدایابه قلب کوچکمان وسعت بده تابتوانیم بز ...

سلام عزیزم ممنون که زحمت کشیدی ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه و زود زود حاجت روا بشی الهی آمین🌹❤️

2706