2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240423 بازدید | 39522 پست
اوه هنوز چیزی نشده اینم از استرسه بهش فکر نکنی میشی  بیست تا بذار رو‌خودت من میشم😰😰 روم به د ...

پناه برخدا...اطرافیان بیشتر از ما عجله دارن...خیلی اذیت میشم...شوهرمم عشق بچه...خودمم همیطور...

مامی مجازی ندارررم😍😘

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘

بچه ها هرکی پست منو میخونه فردا بعدازظهر ساعت حوالی ۶ میخوام تاپیک بذارم برای سوتیای خنده داری که دادین بیاین دورهم تعریف کنیم شاد باشیم بسه غم و غصه و وای پریود شدم و وای بی بی چکم منفی شد بیاین حتما خوش میگذره تعریف کنید 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پناه برخدا...اطرافیان بیشتر از ما عجله دارن...خیلی اذیت میشم...شوهرمم عشق بچه...خودمم همیطور... مام ...

همون استرس اطرافیان نمیذاره بی خیال حرفاشون شو به خدا همینا نمیذاره رها کن بهش فکر نکن خودتونم تقویت کنید حل قول میدم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
بچه ها هرکی پست منو میخونه فردا بعدازظهر ساعت حوالی ۶ میخوام تاپیک بذارم برای سوتیای خنده داری که دا ...

مرسی ک ایقد بفکری

خدا دلتو شاد کنه انشالله😍😍😚😚

2728
بچه ها هرکی پست منو میخونه فردا بعدازظهر ساعت حوالی ۶ میخوام تاپیک بذارم برای سوتیای خنده داری که دا ...

خدایا من چرا انقد این بشرو دوس دارم ،،اخلاقم نداری آخه دلم خوش باشه به خاطر اخلاقت انقد دوست دارم😘😍

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

@رزیتا22   @ستارهshab    

@my_princess_prince   @الی23    @سهیلا_جون1   بچه ها هرکی پست منو میخونه فردا بعدازظهر ساعت حوالی ۶ میخوام تاپیک بذارم برای سوتیای خنده داری که دادین بیاین دورهم تعریف کنیم شاد باشیم بسه غم و غصه و وای پریود شدم و وای بی بی چکم منفی شد بیاین حتما خوش میگذره تعریف کنید 

همون استرس اطرافیان نمیذاره بی خیال حرفاشون شو به خدا همینا نمیذاره رها کن بهش فکر نکن خودتونم تقویت ...

سعی میکنم زیاد تو جمعهایی ک اذیت میشم نرم...

ولی کلا من ادمیم ک دلم میخواد همش تو جمع باشم..فعلا دارم سعی میکنم زندگیمو پر خدا کنم...تموم وقتم...ایطوری ارامشم بیشتره..

طب سنتی هم میرم خیلی راضی ام

[QUOTE=109210685]خدایا من چرا انقد این بشرو دوس دارم ،،اخلاقم نداری آخه دلم خوش باشه

QUOTE]

شوهرم میگه مثل سگ ازت میترسم😂

سعی میکنم زیاد تو جمعهایی ک اذیت میشم نرم... ولی کلا من ادمیم ک دلم میخواد همش تو جمع باشم..فعلا دا ...

خوب کاری میکنی ایا تاپیک قانون جذب منو خوندی؟؟؟ مطمئنا نه

اصلا جاهایی که به ادم‌انرژی خوب نمیده نباید رفت با ادمایی که حس خوب نمیدن نباید رفت و امد کرد

خوب کاری میکنی ایا تاپیک قانون جذب منو خوندی؟؟؟ مطمئنا نه اصلا جاهایی که به ادم‌انرژی خوب نمیده نبا ...

ذخیره کردم ولی نخوندمممم😬😬🙊🙈

واقعا هم همیطوره...حتما میخونم چشم

@roya469797   @zahra1300   @ناناززززز۶۸   @بنر   @mabood   بچه ها هرکی پست منو میخونه فردا بعدازظهر ساعت حوالی ۶ میخوام تاپیک بذارم برای سوتیای خنده داری که دادین بیاین دورهم تعریف کنیم شاد باشیم بسه غم و غصه و وای پریود شدم و وای بی بی چکم منفی شد بیاین حتما خوش میگذره تعریف کنید 

ذخیره کردم ولی نخوندمممم😬😬🙊🙈 واقعا هم همیطوره...حتما میخونم چشم

ای تنبل چشم سفید به جمع چشم سفیدان یکی دیگه اضافه شد من اینهمه خودمو نیکشم برا شما 🤕

@مالکوم___   @آناهیتاجون   @همسراقامهدی   @جیگلی92   @الب   بچه ها هرکی پست منو میخونه فردا بعدازظهر ساعت حوالی ۶ میخوام تاپیک بذارم برای سوتیای خنده داری که دادین بیاین دورهم تعریف کنیم شاد باشیم بسه غم و غصه و وای پریود شدم و وای بی بی چکم منفی شد بیاین حتما خوش میگذره تعریف کنید 

2706