2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240424 بازدید | 39522 پست
شماره نمیدونم  ولی تحرک کم ک تعداد اسپرم سالم کم طب سنتی میرم و خیلی ایمان دارم ک میشه....خیل ...

من خیلی ناامیدم...دکتر گف فقط تعدادش کمه بقیه چیزاش خوبه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من خیلی ناامیدم...دکتر گف فقط تعدادش کمه بقیه چیزاش خوبه

من خیلی امیدوارم...

هروقت نا امید میشم باخدا صحبت میکنم و قرآن میخونم خیلی اروم میشم..

نگران نباش توکل کن عزیزم..

طب سنتی رو امتحان کردی؟

چن وقت اقدامی؟

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خیلی امیدوارم... هروقت نا امید میشم باخدا صحبت میکنم و قرآن میخونم خیلی اروم میشم.. نگران نباش ...

عزیزم عمل کرده داروهم سه ماه مصرف کرده خرداد عمل کرد  هنوز وقت نکرده ازمایش بعد عمل انجام بده..دکتر گف تا۶ ماه طول میکشه ک کلا خوب خوب بشه الان ۴ ماه گذشته تو۵ ماه هست تو این مدتم اقدام درس حسابی نداشتیم اخه خدمت رفته...پیشم نبود 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
عزیزم عمل کرده داروهم سه ماه مصرف کرده خرداد عمل کرد  هنوز وقت نکرده ازمایش بعد عمل انجام بده.. ...

انشالله ک خیره رویا جان

معمولا مشکلات اسپرم بین 1تا3ماه رفع میشه...

البته متفاوته برای هر شخص...انشالله ک ب زودی خبر بارداریتو میدی...

بخدا نزدیک شو حداقل ارامش پیدا کنی

لطفا برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرسین😘😘
2731
انشالله ک خیره رویا جان معمولا مشکلات اسپرم بین 1تا3ماه رفع میشه... البته متفاوته برای هر شخص...ان ...

ممنونم عزیز دلم...خیلی ب خدا نزدیک شدم ..امیدم ب خودشه...انشالله ک هممون ب زودی مادر بشیم و این ختم گلفامی تعطیل بشه 😁 و اگه بخواد ادامه‌پیدا کنه واسه این باشه‌ک نینی هامون ب سلامتی دنیا بیان

2738
چشم آبجی جونم. بخدا خیلی بچه دوست دارم.خیلی تحت فشارم جونمم حاضرم بدم خدا بهم نی نی بده.

میده صبر داشته باش 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
چشم.آخه اونایی که موفق بودن میگن مهم بوده تغذیشون.

نه خیلیم تاثیر نداره 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
فعلا همون خسته 😁

خسته چیه خجسته عشق منی سربسته😁😁

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
سلام .خسته نباشید منم صبح برای ستاره شب ختمو انجام دادم.ایشالا که این ماه یه نینی خوشگلو سالم بیاد ت ...

عزیزم ممنونم ایشالله به زودی خبردارشدن خود تم میشنویم

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
منم تایپیک جذبو میخوام😊

گذاشتم که خانم حواس پرت و تنبل قبل لیست اسما تو اون تاپیک گذاشتم سفارشم‌کردم بخونید اما بیا اصلا توجه هم نکردین کمربند لازم شدینhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3372270&slug=اسامی-ختم-دور-هشتم&postId=108836222

دوباره برو بخون میبینی

کدوم تایپیک😅 منم انرژی مثبت میخوام

لینکشوالان برات میزارم

عزیزم زالو درمانی خیلی جواب میده

مردا باید بخوان که برن دنبال درمان یه قرص تقویت داده بود منو دق داد اونو بخوره اصلا سر وقت نخورد کلی هم پولش بود دیگه حوصله بحث و جدلم ندارم ول کردم 

2706