2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240425 بازدید | 39522 پست
عزیز دلم انشالله که تا آخر امسال به مراد دلت میرسی و کنجد نازت تو دلت جوونه میزنه صدای قلب نی نی کوچ ...

قربونت برم عزیزم ایشاله همه منتظرا مامان بشن شما هم به همه خواسته هات برسی

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
خدایا… گاهے دنیا و نامرادی هایش دلم را به درد مےآورد.. اما برق امید به تو از چشمانـم نمےرود، خوب ...

مرسی عزیزم لطف کردی انشالله هرچه تو دلته خدا به زودی نصیبت کنه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می دانم هر از گاهی دلت تنگ می شود. همان دل های بزرگی که جای من در آن است، آن قدر تنگ می شود که حتی یادت می رود من آنجایم.

دلتنگی هایت را از خودت بپرس و نگران هیچ چیز نباش!

هنوز من هستم.

هنوز خدایت همان خداست!

هنوز روحت از جنس من است!

اما من نمی خواهم تو همان باشی!

تو باید در هر زمان بهترین باشی.

نگران شکستن دلت نباش!

می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند.

و جنسش عوض نمی شود ...

و می دانی که من شکست ناپذیر هستم ...

و تو مرا داری ...برای همیشه!

چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازد ...

چون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای ...

چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم،

صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام!

درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم!

دلم نمی خواهد غمت را ببینم ...

می خواهم شاد باشی ...

این را من می خواهم ...

تو هم می توانی این را بخواهی. خشنودی مرا.

من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم)

و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود ...

نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.

شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟

اما، نه من هم دل به دلت بیدارم!

فقط کافیست خوب گوش بسپاری!

و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن!

پروردگارت ...

با عشق !

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
2731
از کی باید بخونم ولیست اسامیرو اگه میشه بزارید

از دیروز شروع شده مگه اسمارو برنداشتی؟ برو بردار مال دیروزم انجام بده مدیون نمونیhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3372270&slug=اسامی-ختم-دور-هشتم&postId=108617218

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
مگه میشه استرس نداشته باشی. برام دعا کنید.خیلی. امشب ساعت ۸ شب میرم سوپرفکت و بزنم و یکشنبه ۶ و نی ...

به امید خدا ان شاءالله با خبرای خوب بیای اینجا

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
این آمپول واسه چیه؟چرا میزنی عزیزم؟

انوکسا برای رقیق کردن خونه تو ای وی اف میدن حتما به تو هم احتمالا بده که بزنی

2738
بچه هامن این محصوله ک تو ماهواره میگه ک اسپرم وتخمکوقوی میکنه سفارش دادم کسی تاحالاگرفته؟؟ازش راضی ب ...

ماهواره معلوم‌نیست چی میده اول پرس و‌جو‌کن بعد

@دوستدارخدا۲    

@zahra1300    

@nastaran7771    

@asal22nozar    

اين بار چندمه صداتون میکنم از دیروز ختم شروع شده هنوز نیومدین

نیاین و انجام ندین مدیون میمونین 

2706