2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240425 بازدید | 39522 پست
شما مشغول گپ زدن هستین بقیه کامتارو نمیخونین عجیب نیست که صفحه قبل اومد گفت

من ک ۶ ماه ی بار میام متوجه شدم کی مامان شده از زینب خانوم بعیده😉گلی جان من امروز حاظری رو زدم 😘ایشالا بهتری؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
من ک ۶ ماه ی بار میام متوجه شدم کی مامان شده از زینب خانوم بعیده😉گلی جان من امروز حاظری رو زدم 😘ای ...

سلام عزیزم اره خوبم ممنون 

فردا بیا اسمارو بردار تارشب

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اره خوبم ممنون  فردا بیا اسمارو بردار تارشب

چشممم🥰🥰🥰

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
نه اصلا سرفه هام تموم نمیشه خودم تموم شدم 

دور از جون بلا به دور باشه راستی لیست را میشه برای منم بفرستید

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
2738
منم هستم منم میخونم برای منم دعاکنید لطفاااا   من واسه بچه اول یه پسرگوگولی مگولی ازخدامیخام د ...

ان شاءالله که بزودی حاجت دلتو بگیری عزیزم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام گلی جون خوبی اره عزیزم هستم

سلام عزیزم چرا پس دیر کردی پر شد که من بکهفتس منتظرم بیاین اینقدر جا خالی داشتیم بزور پر شد حالا اسکال نداره از پنجشنبه شروع میکنیم بیا همراه ما شروع کن اگه کسی هم نیومد به جاش میذارمت

سلام،صبح بخیر، من اومدم حاضری بزنم، فکر کنم اولین نفر هستم، راستی اسمم زهراست می تونید اینطوری اسمم ...

خوش اومدی لیستو برات میذارم از فردا شروع میشه نه امروز فردا نوبت نفر اول لیسته https://www.ninisite.com/discussion/topic/3372270/اسامی-ختم-دور-هشتم

کامل کل تاپیکو بخون اسمارو هم بردار و لایک کن

دور از جون بلا به دور باشه راستی لیست را میشه برای منم بفرستید

سلام عزیزم اطفا از این تاپیک اسمارو بردار و‌کامل هم اونجا و بخون 

سری قبل شکرگزاری نداشتی اینبار یادت نرهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3372270/اسامی-ختم-دور-هشتم

الی جون آموخته ام که وقتی ناامید میشوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که ...

سلام صبح بخیر 

ممنون عزیزم سعی میکنم قوی و امیدوار باشم الانم دارم میرم امپولامو میزنم 

چیکار کنم چاره ای ندارم این راه رو باید تا اخرش برم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706