2726
عنوان

بهترین سریال خارجی که دیدین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 99923 بازدید | 161 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم خروج، جنجالی‌ترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا در پردیس نماوا تماشا کنید: https://www.namava ...

من هم این فیلم از نماوا دیدم، جالبه مخاطبای این فیلم دو دسته نیشن یا کسایی که کاملا فیلم نقد میکنن یا افرادی که میگن فیلم خروج یکی از بهترین های حاتمی کیاست

2728

ابتدا وقتی lost و prison break و 24 رو دیدم واقعا لذت بردم و اینطوری شد که نشستیم پای بقیه سریالها 

Game of thrones واو چه سریال خوش ساختی 

breaking bad عالی 

walking dead 50-50 ( so so)

money hiest پر از هیجان که مناسب   ایرانی هاست 

banshee خوب و سرگرم کننده پر از صحنه های جنسی 

spartacus  چی بگم والا اینم پورنیه واسه خودش 

vikings پرفکت

friends و how I met your mother  واسه خندیدن عالیه 

fringe, super natural من که نگا کردم ولی... 

dark و west world خوراک دوستانیه که میخوان زیاد درگیر فکر کردن و هاج و واج موندن بشن 

peaky blinders و taboo هم که طرفدارای داش مشتی خودشون رو دارن 

deadwood و boardwalk empire  ولی حقیقتا فقط من رو سرگرم کردند نه بیشتر 

wire و true detective و mr robot, house of cards هم خوبن انصافا

تا اینکه می رسم به خدای خدایان

THE SOPRANOS فاااااااااااااااااااااک

دوستانی که ندیدین واقعا خوش به حالتونه، دوست دارم به جای اون شخصی باشم که هنوز این شاهکار رو ندیده و تازه می خواد ببینه، وقتی این سریال رو ببینید دیگه هیچ سریالی بهتون حال نمیده، بعد از سالها فیلم و سریال نگا کردن بازم به جرات میگم از هر نظر سوپرانوز و بازی جیمیز گاندولفینی فقید بی نظیره، بشینید پای این سریال و از تک تک سکانس ها و دیالوگ های این سریال سرمست بشید.

بین اونایی که نوشتم ۱۰۰ و رین و وست ورد از همه جدید تره، ما در حال حاضر داریم van helsing   ...

شما از کجا میبینید ؟من از نماوا میبینم ولی سانسوره حتی لباساشونم میپوشونن بدونه سانسور ولی با زیر نویس میخوام ببینم 

ابتدا وقتی lost و prison break و 24 رو دیدم واقعا لذت بردم و اینطوری شد که نشستیم پای بقیه سریالها&n ...

از کدوم سایت میبینید شما تو رو خدا به منم بگید مردم از بس سریال های سانسور شده نماوا رو دیدم

من سریال ترکی میبینم سریال تشکیلات

زندگیم خلاصه میشه تو چشمای آبیش🤩🤩غرق شدن تو دریای چشماش خود آرامشه😊😊☺خدایا ازت یه معجزه میخوام اگه هستی زندگیمو بساز🙃🙃ایشالله قدم زدن با دخترخوشگلم کنار سواحل آنتالیا که با چشاش درشت آبیش با لبخند قشنگش با چال روی لپاش با موهای فرفریش نفسه مامانشه دست تو دست بابای خوشتیپ ایتالیاییش ☺☺و یه زندگی پراز عشق و آرامش تو آلمان برلین😁رفتن با عشقم به پاریس کنار برج ایفل انداختن کلی عکس عاشقانه 💞💞خدا جونم یا عشقمو بهم برگردون💔 یا که از اون پسرای جذاب ایتالیایی سرراهم قرار بده هر کدوم که راحتتری😼
2706