2737
2734
عنوان

با دوست تنگ نظر چطوري رفتار كنم؟؟؟

191 بازدید | 19 پست

تو زندگي خيلي از من جلوتره از همه لحاظ زندگيش به راهه مشكلات من بيشتره ولي من هر غلطي ميكنم ب چشمشون مياد موندم چيكار كنم خيلي به هم نزديك هستيم و ١٥سالي ميشع ك باهميم نميتونم كات كنم ولي خسته شدم 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

قطع رابطه ک نکن اونم حالا گناه داره 

اما تا جایی ک میتونی هر کاری انجام میدی طوری باشه اون متوجه نشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
تنگ نظریاشو چطورر فهمیدی؟

مثلا هر چيز جديدي كه بخرم حسودي ميكنه مخصوصا اگه چيز گروني باشه ي مدت ناراحته 

دوران تحصيل هم من درسم خوب بود ناراحت ميشد كلا از پيشرفتم

تو شاديا غيب ميشه قهر ميكنه دنبال بهانس 

همش دنبال اينه ببينه درامد ما چقدره درحاليكع وضع ماليش بهتر از منه 

منم ی دوست صمیمی داشتم ۹سال باهم دوست بودیم.

دقیقاً مثل دوست شما وضعش از من خیلی بهتر بود ولی انقده حسود بود ک حد نداشت... دیدم درکنار اون نمیتونم پیشرفت کنم، ارتباطمو باهاش کم کردم و بعد کات کردم کلاً. اصلاً چشم نداشت منو ببینه... راهتو سوا کن و بیخیالش شو...

مثلا هر چيز جديدي كه بخرم حسودي ميكنه مخصوصا اگه چيز گروني باشه ي مدت ناراحته  دوران تحصيل هم ...

باهاش قطع کن ارتباطتو اینی که میگی دوستت نیس دشمنته تنهایی بیشتر میارزه تا بودن با این شخص

منم ی دوست صمیمی داشتم ۹سال باهم دوست بودیم. دقیقاً مثل دوست شما وضعش از من خیلی بهتر بود ولی انقده ...

مشكل اينجاس ك خيلي دوسش دارم اونم دوسم داره  ولي هر چي محبت ميكنم ميبينم خوب منو نميخاد يعني حسادتش نميذاره ....روح و روانم بهم ميريزه 

مشكل اينجاس ك خيلي دوسش دارم اونم دوسم داره  ولي هر چي محبت ميكنم ميبينم خوب منو نميخاد يعني حس ...

دقیقاً ما هم همینطوری بودیم. ولی ب نفع خودته ک ازش دست بکشی. کم کم اونو از زندگیت بذارش کنار...

مثلاً بهش بگو ی کلاسی ثبت نام کردی و مشغولی

وقتت پر شده و نمیتونی زیاد بهش پیام بدی یا زنگ بزنی

اگه هم کلاسی هستین، کلاساتو عوض کن ب بهونه های مختلف...

جواب تلفناش رو ی خط درمیون بده. پیام هاشو دیر ب دیر بخون.

خلاصه کم کم ازش فاصله بگیر...

2706