2726

خستم کرده سر هر چیزی هی میگه دنبالم نیا و میره تو اتاق و برم تو هین میکنه. اه ضعیف نمتونه دفاع کنه ازههیچی همه کاراشو با داد و بیداد و قهر پیش میبره بعد دو روز که تموم شد میاد عادی میشه دو باره سه روز بعد به اقا برمیخوره که به ننه اقاش فلان شده...اه اه همش مثل دختر بچه ها تو قهره. بهش گفتم من باردارم اونم یه دختر تو خودت دختری دختر میخوای چیکار.خستم کرده شمام شوهر قهرو دارید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتایی ک آرامش دارید  هر دو 

باهاشون صحبت کنید و این عادت رو از سرشون بندازید با آرامش و محبت 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

خب وقتی قهر میکنه اصلا سراغش نرید و عذرخواهی نکنید. چون اون اینجوری آروم میشه. اینجور مواقع بذارید بره توی خودش بعد که آروم شد پیشتون بر میگرده. اصلا هم منت کشی نکنید بذارید خودش بیاد

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

این نوع رفتارا ریشه تو بچگیشون داره

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!

تو الان حامله ای رن باردار خیلی حساسه و به همه چیز گیر میده و شکایت میکنه...سعی کن مستقل باشی خیلی بهش گیر نده ... این شوهر قهرو همونه که روز اول اشنایی عاشقش بودی

خدایا اصلا ازت توقع نداشتم اصلا  
خب وقتی قهر میکنه اصلا سراغش نرید و عذرخواهی نکنید. چون اون اینجوری آروم میشه. اینجور مواقع بذارید ب ...

بیشعور لجمو در میاره میرم بهش میگم خستم کردی و...هی داد میزنه برو بیرون بی ابرو صداشو بالا میبره همش..بنظرتون وقتی میگه شام نمیخورم بیارم براش یا بذارم گشنه بمونه.همیشه هی یچیز میبرم براش خون به مغز پوکش برسه عتیقه

2706