2726

منظورم ازدواج خوبِ، ازدواج با یه کسی که واقعا مردِ زندگی باشه...

ازدواجی که ثمره اش آرامش برای هر دو طرف باشه.

دور و برم دیدم پسرهایی که خوبن زودتر از این سن ازدواج کردن، اونایی هم که موندن یه سری شون هنوز سردرگرمن، یه سری دیگه هم دختر کم سن تر میخوان مثلا ۱۰_۱۵ سال کوچیکتر...

پ.ن. دوستان متاهلِ مخالف ازدواج و طرفدار مجردی، ازدواج  و تشکیل خانواده هم یک نیاااااازِ مهمِ

اگه بدِ، چرا خودتون ازدواج کردین؟؟؟؟!!!!😉😅😅

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنظرم اگه قرار باشه یه خوبشو گیرت بیاد تو هرسنی ممکنه گیرت بیاد

یعنی پسر خوب مجرد هست هنوزم؟

کاش باشه

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

صادقانه بخوام بگم شانس ازدواج با بالا رفتن سن کمتر میشه ولی از اون طرف ازدواج هایی که تو سن بالا انجام میشه معمولا احتمال موفقیتشون بیشتره و همینطور موقعیت اقایونی که تو این سن ازدواج میکنن از نظر شغلی و مالی بالاتره!البته من منظورم سن بالا بود 35 الان واقعا سنی نیست!

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

بستگی داره خودت چه جوری باشی. و سطح توقعاتت چقدر باشه

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

مرده خوب چ ربطی به ین زن داره؟؟؟!!!مثلا ماکه زیره۲۰ازدواج کردیم مردمون مرده!!!!؟؟؟دخترعموی خودم ۳۴عروسی کرد برو خونه زندگیشو ببین شوهرشم خوش تیپ خوش چهره میمیره براش

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤

والا با این اوضاعی که واسه جوونا پیش اومده،گرونی،تورم،اعتیاد،بیکاری،بعید میدونم دختر ۱۴ساله هم امید به ازدواج خوب داشته باشه،جدی میگم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2706