2733
2734
عنوان

تجربیات پوستی من😍

15735 بازدید | 46 پست

سلام خانومای خوشگل وکسایی که به پوست خودتون اهمیت میدین بچه ها به واقعاحیفه که پوست خودتون روازاین روغنا محروم کنید واقعاخیلی خوبن😍

من ازچندتا ازاین روغنا استفاده کردم که دوس دارم تجربیاتموباهاتون درمیون بذارم

1_اول ازهمه روغن آرگان هستش که واقعا بنظرم هرچقدم قیمتش باشه حیفه که ازش استفاده نشه چون پوستو قشنگ ابرسانی میکنه وهمچنین واسه مو هاخیلی عالیه من چندقطرشو به موهام میزنم فوق العادس

2_دوم روغن نارگیل که برای موهامثل معجزس کافیه هر دفعه قبل ازحموم به موهاتون بزنید بعداز2ساعت بشورید

3_روغن هسته انگورکه واسه تیرگی دورچشما عالیه روغن سبکی هست وزودجذب میشه وپوستوشفاف میکنه

4_روغن هسته انارکه لایه برداره وبرای برداشتن لک ها عالیه یک ساعت قبل ازحموم هفته ای 2باراستفاده بشه

5_روغن خراطین واسه کسایی که دوس دارن گونه هاشون برجسته بشه 

6_روغن فندق که هم واسه پوست خوبه هم ابرو ومژه

7_روغن زیتون که اونم واسه موهام عالیه 

ایناروخودم استفاده میکنم که همشون عالین😘

اون ماسکی که توعکس میبینید که یه صابون روشه ماسکه یه ماسک فوق العاده گیاهی واسه شفافیت پوسته 

صابونم یع صابونه که ازسنگای معدنی ساخته شده 

که واسه جوشایی که تازه دراومدن عالیه فقط کافیه خیسش کنیدوبکشید روجوشا که درکوتاه ترین زمان جوشای چرکی روخشک میکنع

چیزای دیگم هست که عرض میکنم خدمتتون

هرسوالی دارین بپرسین خوشحال میشم بتونم جواب بدم

برای خلاص شدن از تنهایاتون روخودتون برچسب تخفیف نچسبونین💔💔

سدرو  کف دریا باهم خوبه بریزم روهم با  لیمو ؟

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها اگه دوس دارین صورتتون پرشه وابرسانی بشه شباقبل ازخواب یک قاشق چای خوری گلیسرین یک قاشق روغن نارگیل یک قاشق روغن زیتون ویک گلاب روقاطی کنیدوبزنیدبه صورت بعدش صبح باهرشوینده ملایمی که دارین بشورین

2738

صابون رو از کجا بخرم؟اسمش چیه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
آره خیلی خوبه خودم میزنم

باهم دیگه ها مثلا دوقطره لیمو  سدر و کف  دریا هرکدوم نصف قاشق

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
روغن ارگان بموهام بزنم مثل روغن زیتون خیلی چرب نمیکنه که بخوام بشورم؟؟؟؟قیمتشم میشه بگی الان چقد شده ...

نع اصلاچرب نیست به ریشه موهات نزن 30میلش70تومن من گرفتم

2706