2726
عنوان

خانما یه سوال خیلی ضروری

185 بازدید | 14 پست

۷ ماهه زایمان کردم ،بعد زایمانم پریود نشدم هنوز

۵ روز پیش نزدیکی محافظت نشده داشتم

بلافاصله بعدش دوتا قرص اورژانسی خوردم

ایا باید بعد مصرف قرص خونریزی پیش بیاد

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.
لزوما نه

به نظرتون احتمال بارداری هس

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون شما پریود نمیشدی نمیشه گفت بعد قرص باید خونریزی ایجاد بشه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2728

امضات عین حقیته. مام ی مدت پیش همه تعریف میکردیم از روابطمون چنان جنگ و دعوا داشتیم ک نگو بعد ی مدت ک دیگه هیچی نگفتیم خوب شدیم باهم

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
نه الزام نیس ولی ۱۲ساعت بعد باید بازمیه جفت اورژانسی میخوردی

خوب دوز ۷۵ صدم میگن همون موقع باهم

بله هست ولی خیلی کم من بچه دوممو با اورژانسی باردار شدم دختر۱۳ماهه بود باردار شدم

پریود میشدید

خوب دوز ۷۵ صدم میگن همون موقع باهم

دوزشونو پایین آوردن اینا قبلا که من استفاده میکردم ۱میل بودن الان ۷۵صدم کردن

بمن دکترم گفته بود یجفت همون لحظه یه جفت۱۲ساعت بعد

یا ۴تا ال دی همون لحظه ۴تا ال دی ۱۲ ساعت بعد

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
امضات عین حقیته. مام ی مدت پیش همه تعریف میکردیم از روابطمون چنان جنگ و دعوا داشتیم ک نگو بعد ی مدت ...

اره بخدا

ما هم این طور بود

دوزشونو پایین آوردن اینا قبلا که من استفاده میکردم ۱میل بودن الان ۷۵صدم کردن بمن دکترم گفته بود یجف ...

واقعااااااا

واااااای خدا

پریود میشدید

یبار شده بودم

بابا نترس من همیشه فوبیا اینو داشتم سرم اومد همیشه میدونستم یبار اینجوری میشم

الان دخترم۲ونیم سالشه پسرم ده ماهشه دورو برم مث مدرسه موشها پره

خداروشکر ولی واقعا روزهای خیلی سختیو گذروندیم

یبار شده بودم بابا نترس من همیشه فوبیا اینو داشتم سرم اومد همیشه میدونستم یبار اینجوری میشم الان د ...

وای 

تو رو خدا از ته دلت برام دعا کن نشم

وای  تو رو خدا از ته دلت برام دعا کن نشم

چشم عزیزم

فقط مراقبت زیاد داشته باش چون بعد زایمان رحم خیلی فعال میشه و رو هوا میگیره.برو آ یو دی بزار من بعد بچه دومم گذاشتم خیلی راضیمممممم

2706