2733
2734
عنوان

پسر دوسالم

101 بازدید | 9 پست

پسرم دوسال ودوماهشه الان نزدیک یه ماهه موقع راه رفتن لنگ میزنه امروز بردمش دکتر ارتوپد براش عکس از لگن وازمایش نرمی استخان نوشت هردوتا رو انجام دادیم ولی الان خیییلی استرس دارم شنبه یالا میبرم نشون دکتر میدم ...دعا کنین چیزی نباشه خیلی حالم بده  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اونم اینطوری میلنگید پسرتون؟

نه دو ماهش بود ، دکتر کودکان ملاجش رو معاینه کرد احتمالش رو داد و تست کردیم، گفت که کمبود ویتامین د باعث نرمی استخوان میشه، دو ماه قطره د ۱۰۰۰ واحد خورد خوب شد

نرمی استخوان رو زود تشخیص داده بشه درمان میشه ، دو سالگی خوبه دیر نشده درمان میشه

چند ماه پیش دختر دوستم که هفت سالشه، یکدفعه نمیتونست راه بره و تمام مفاصلش درد کرد، بردند بستری کردن و کلی آزمایش، بعد دیدن کمبود ویتامین د داره، که قرص واسش تجویز شد ، بعد هم بردند طب سنتی گفت از سردی بیش از حد بدنه و رژیم غذایی خاصی داد ، مثلا گوشت مرغ و گوساله رو براش ممنوع کرد، و بجاش کبک و بلدرچین و گوسفند مصرف کرد، بعلاوه بارهنگ و عرق نعنا و ادویجات گرم، خیلی زود خوب شد، هم از لاغری بیش از حدی که داشت در اومد و اشتهاش هم خیلی خوب شد

2738