2737
2734
عنوان

خارج رحمی_پوچ_سل فری

113 بازدید | 7 پست

سلام دوستای گلم من باردارم خواستم از تجربیاتم بگم من ساعتها تو نت بخاطر مشکلاتم سرچ میکردم و کلی غصه میخوردم اینارو مینویسم تا مثل من استرس نداشته باشید و زجر کش نشید من ۱روز عقب زدم بعد بی بی زدم منفی شد بعد دوساعتش پریود شدم دیگه اهمیت ندادم تا شب خونریزی داشتم یهو قطع شد بطور کامل تنها علامتی ک فرق داشت با پری خارش زیاد و قرمز شدن بدنم بعد چندروز رفتم آز دادم مثبت شد با بتا۶۶۰همون روز لکه بینی کردم رفتم دکتر گفت برا شیاف دادن باید ساک حاملگی دیده بشه که متاسفانه نشد و من بتارو هی تکرار میکردم اما بتام هم خوب بالا نمیرفت ک گفتن احتمالا پوچه ک ساک حاملگی دیده شد اما بدون جنین بعد دوهفته  سونو شکمی دادم ک هیچی دیده نشد نه قلب نه جنین نه هیچی بعد رفتم دکتر سونو واژینال انجام داد ک گفت هم جنین هست هم قلب همون شب من خونریزی داشتم شدید بخاطر یبوست شدیدم ک یبوستم با خوردن خاکشیر و آب ولرم ناشتا خوب شد اما تا هفته ۹چون بعدش بخاطر ویارشدید نتونسم صبحا آب بخورم بعد یه مدتی لکه بینیم قطع شد تو هفته ۸_۹ و من استراحت مطلق بودم اما روزها و شبای پر استرسی داشتم بخاطر همون لکه بینی لعنتی یه کوچو لو هم درد داشتم تو هفته۱۲یکم حالم بهتر بود ک رفتم غربالگری و سونو بد نبود تیغه بینی دیده نشد ک هم دکترسونو هم دکترم گفتن مهم نیس اما جواب آزمایش ریسک سندروم داون ۱به ۳۳بود و دوباره استرس و گریه با سن۲۶بدون سابقه خانوادگی با ان تی ۱٫۲و من تو ۱۳هفته رفتم آزمایشگاه نیلو و سل فری دادم چون از امینو میترسیدم ۱۰روز سخت گذشت تا جواب آزمایش اومد و ریسکش کم بود من همه اینا رو نوشتم ک بگم همه استرسا الکیه آزمایشگاهها واقعا بی خیر و پولکی هستن پس تا میتونید استرس نداشته باشید یه چیزی رو هم بدونید اگه خدا نخواد نمیمونه اگه بخواد هرچی بخوری میمونه فقط از خدا بخواهید و استرس نداشته باشید ک نی نی ها سالم باشن توکلتون بخدا باشه و برا منم دعا کنید تا اخر ختم ب خیر بشه

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشالله که میشه عزیزم. منم هفته پنجم هستم. تا صدای قلب و غربالگری هارو ندم خیالم راحت نمیشه. همش میگم نکنه خدای نکرده پوچ باشه یا مشکلی داشته باشه

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله که میشه عزیزم. منم هفته پنجم هستم. تا صدای قلب و غربالگری هارو ندم خیالم راحت نمیشه. همش میگ ...

ان شاالله ک همه چی عالی پیش میره هرروز یه سیب بخور آیه‍ الکرسی بهش بخون بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم به همه میگم که به دکترا وسونو گرافیا اعتماد نکنید اینا فقط پول میخاند

صدرصد این یه نوع تجارت ک انجام میدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738