2737
2734

سلام.دوستان عزیزم اندازه تومور خواهرم از 7 سانتی متر بیشتره وگفتند جای بدی در ریه قرار دارد دارم دق می کنم گفتند در ضمن شیمی درمانی باید بستری بشه کسی تجربه داره یعنی بستری شدن خطرناکه کسی بوده که اندازه تومور بزرگ باشه ودرمان شده باشه تورو خدا جواب بدید دوستانم مهربانم دارم دیوانه می شم کمکم کنید خیلی دعا می کنم نمی دونم چکارکنید توروخدا دعا کنید مادرم هنوز خبر نداره به خاطر دل مادرم دعا کنید ویک صلوات برای سلامتیش بفرستید ممنونم

سلام مال مامانم ۱۰ سانتی متر بود ..هفت سال پیش الحمدالله بعد جراحی و شیمی درمانی خوب شد ....گریدش چنده ...بعد لنفاش درگیر شده یا نه ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در چه مرحله ای هستن ، فقط ریه هاشه  یا  جای دیگه ای هم در گیره  ؟؟

دکترش چی میگه  نوعش چه جوره ؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2728

اندازه تومور مهم نیست مهم اینه جای دیگه از بدن درگیر نباشه گریدش هم خیلی مهم بستری شدن موقع شیمی هم چیز بزرگ و خطرناکی نیست بعضی از شیمی درمانیها نیاز به بستری داره خواهر منم تومور مغزی داره ۶ ساله گریدش ۴

من غم انگیزترین شعر جهانم .تونخوان!
سلام مال مامانم ۱۰ سانتی متر بود ..هفت سال پیش الحمدالله بعد جراحی و شیمی درمانی خوب شد ....گریدش چن ...

سلام عزبزدلم خدا روشکر که مادر عزیزت شفا پیدا کرده الحمدالله گرید 3 وبه لنف ریه زده 

2738
سلام عزیزم درمرحله گرید 3 به اندام ها نزده اما لنف در گیره 

چی بگم که اروم بشی  انشالله خدا خودش کمکتون کنه و خواهرتو شفا بده عزیزم 

خداا  بابای منو بیشتر از ما دوست داشت  یکماه پیش بردش پیشه خودش  سرطان ریه داشت از نوع بدخیم  همه بدنش در گیر شده بود. 

انشالله واسه خواهرت خوش خیمه  

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
اندازه تومور مهم نیست مهم اینه جای دیگه از بدن درگیر نباشه گریدش هم خیلی مهم بستری شدن موقع شیمی هم ...

خدا خواهرتو بهتون ببخشه و شفا پیدا کنه 

سرطان لعنتی چی هست که اینقد زیاد شده ،  خدا خودش  کمکتون کنه

وای ی ی خدا رحمتش کنه خیلی ناراحت شدم عزبیزم

ممنون عزیزم 

خواهرت چند سالشه؟

وای ی ی خدا رحمتش کنه خیلی ناراحت شدم عزبیزم

ي قرصي هست برا درمان سرطان برا كسايي كه شيمي درماني نشدن يكي از فاميلاي ما سرطان ريه داره و اين قرص رو براش ميارن از خارج و خيلي گرونه و تقريبا درمان شده  و دكتر ميگه معجزست خيلي گرونه من تو هم ني ني سايت از خانوماي ديگه هم راجع به اين قرص شنيده بودم كاش از دكتر ميپرسيدين قبل شبمي درماني

2706