2410
2553
عنوان

خانمایی که بچه از پوشک گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 40 پست

برا جیش خوب شده سریع میدوه میره دستشویی، برا پی پی هم معمولا یا به بهانه و ترفندی خودم می برمش یا شورت پاشه میریزه تو شورته ، اما گه گاهی هم از این خرابکاریای این مدلی مث امروز داره، همیشه با آرامش بهش تذکر میدم ولی اینکه بزنم یا دعوای شدید نه

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برا جیش خوب شده سریع میدوه میره دستشویی، برا پی پی هم معمولا یا به بهانه و ترفندی خودم می برمش یا شو ...

چقد طول کشید تا جیششو یاد بگیره

منم مشکلم با جیشش هست پی پی که گیر میکنه توشلوارش جایی رو کثیف نمیکنه

2456
برا جیش خوب شده سریع میدوه میره دستشویی، برا پی پی هم معمولا یا به بهانه و ترفندی خودم می برمش یا شو ...

حال جالبه دختر من پی پیشواز۱۸ماهگی میگه اما جیششو دیگه دیوونم کرده

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.
پسرم قربونش برام کلا زبون نفهمه     تجربه هام کارساز نبود    

بچه با بچه فرق داره، سخت نگیرین درست می شه

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2714
خوب خیلی زود دست بکار شدی  تروخدا دعواش نکنی ها گنله داره کار خودن اشتباهه عزیرم

اره پشیمون شدم به بقیه هم میگم بزارن بچهاشون دوسال ونیم رد کنن بعد

آخه خیلیا میگفتن ما بچمون قبل دوسال گرفتیم یادمیگیرن اینا البته هربچه با بچه دیگه فرق داره

حال جالبه دختر من پی پیشواز۱۸ماهگی میگه اما جیششو دیگه دیوونم کرده

برا جیش من هر ۱/۵ ساعت یه بار به مدت چند ماه بردمش و این شد که الان دیگه خودش بدش میاد که جیش داشته باشه، ولی گه گاهیم پیش میاد که گلای قالی و آبیاری می کنه🤣

از من دوسالو ۸ ماهش شرت اموزشی دوختم پاش میکنم هی هم یا اوری میکنم.....شرتی ک دوختم خوبه ول هم کنه ب ...

جنسش چیه؟ الگوش چی؟

تاپیک لاغری خانمهای ۸۵ کیلویی    تاریخ شروع ۷/۲/99 , وزن شروع ۸۴, وزن هدف ۶۴ 
اره پشیمون شدم به بقیه هم میگم بزارن بچهاشون دوسال ونیم رد کنن بعد آخه خیلیا میگفتن ما بچمون قبل دو ...

چقدر تو  منی

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.
اره پشیمون شدم به بقیه هم میگم بزارن بچهاشون دوسال ونیم رد کنن بعد آخه خیلیا میگفتن ما بچمون قبل دو ...

به تجربه و توصیه دیگران اصلا توجه نکن

بقول خودت قبل دوسال و نیم خیلی زوده

2706