2726
عنوان

خانمایی که بچه از پوشک گرفتین

211 بازدید | 40 پست

من چندماه رو دخترم کار کردم تازه خوب شده بود وتا حدودی کنترل ادرارش دستش اومده بود و هر دوساعت میبردم دسشویی دیگه خونه رو کثیف نمیکرد توی خونه بدون پوشک بود فرشامم دادم شستن کل خونه رو پاکسازی کردم متاسفانه دوسه روز اسهال شد مجبور شدم باز پوشکش کنم خیلی کثیف میکرد الان که خوب شده امروز میبینم دسشوییش که میاد میدوه میره توی اتاق یا یه گوشه کارشو انجام میده هرچی بهش میکم منو خبر کن نمیکنه یعنی قشنگ میفهمه الان دسشویی داره بجای اینکه بمن بگه میره یه گوشه کارشو میکنه بعدش صدام میکنه

منکه دخترم گریه ام دیگه دراورده دخترشما چند وقتشه

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترمن یه کم میریزه بعد میگه.با کوچکتری تنشی تو خونه ...اینجوری میشه.۲سالشه

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.

خخ مث پسر من، سخت نگیر ازش ، اقتضای سنشونه، من الان شورت پاش می کنم حداقل پی پی میکنه تو شورت و زندگی و کثیف نمی کنه.

امروز رفته تو اتاقش شورت و شلوارشو در آورده پی پی کرده بعد رفتم دیدم بله دسته گل به آب داده دیگه بشور و بساب داشتم، با آرامش بهش میگم چرا اینکار و کردی ولی بهش استرس نمیدم یاد می گیرن کم کم

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
دخترمن یه کم میریزه بعد میگه.با کوچکتری تنشی تو خونه ...اینجوری میشه.۲سالشه

این کلا ول میکنه شلوارش خیس میکنه تا من بیام بگیرمش فرشم کثیف کرده خستم کرده امروز دعواش کردم کلی گریه کرد  

معمولا دخترا سریعتر و راحت تر از پسرها یاد میگیرن.

پسرم ۲ سال و ۴ ماهشه, اصلا به هیچ صرافی مستقیم نمیشه... دخترمو ۲۰ ماهگی گرفتم خیییلی راحت, حتی یه جا رو هم جنس نکرد.

لطفا هر کی راهکار مناسبی داره کممممک

تاپیک لاغری خانمهای ۸۵ کیلویی    تاریخ شروع ۷/۲/99 , وزن شروع ۸۴, وزن هدف ۶۴ 
این کلا ول میکنه شلوارش خیس میکنه تا من بیام بگیرمش فرشم کثیف کرده خستم کرده امروز دعواش کردم کلی گر ...

با آرامش بهش بگو‌ ولی دعواش نکن بچه ان نمی فهمن که ، دست خودشون نیست، حتی فک می کنن بازیه

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
چند وقتشه؟ چقد اذیت میکنن بخدا

پسرم ۲ سال و ۸ ماهشه

معمولا دخترا سریعتر و راحت تر از پسرها یاد میگیرن. پسرم ۲ سال و ۴ ماهشه, اصلا به هیچ صرافی مستقیم ن ...

خوشبحالت حداقل دخترت راحت بود دخترمنکه کل تابستون باهاش سروکله زدم تازه بهتر شده بود که این اسهال رو گرفت دیگه همه چی یادش رفته یا باهام لج میکنه نمیدونم بخدا

این کلا ول میکنه شلوارش خیس میکنه تا من بیام بگیرمش فرشم کثیف کرده خستم کرده امروز دعواش کردم کلی گر ...

وای نه دختر من باسه لج میکنخ بدتر میکنه حالامن دعواش نمیکنم فقط کافیه بهش بگم مامان ببین خیس گردی دیگه اینکارو نکن.دفعه بد بدتر میکنه.کلا نمیشه بهش چیزی گفت

معمولا دخترا سریعتر و راحت تر از پسرها یاد میگیرن. پسرم ۲ سال و ۴ ماهشه, اصلا به هیچ صرافی مستقیم ن ...

بابا شما که با تجربه ای.

از من دوسالو ۸ ماهش شرت اموزشی دوختم پاش میکنم هی هم یا اوری میکنم.....شرتی ک دوختم خوبه ول هم کنه بیرون نمیزنه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706