2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون سالی که من رفتم تازه سه ماه بود عروسی کرده بودم با اینکه شوهرم نمیتونس بیاد با مامانم به اصرار م ...

خب

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738
تو راه کربلا به شدت مریض شدم به حدی که مرگو دیدم بعد از سه روز تو کربلا وقتی میخواستم برگردم تلفنی م ...

وا دلیل چی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

اما من دیگه مرخصی نداشتم و برگشتم تو راه برگشت دیگه فقط سرفه هام مونده بود و کامل خوب شده بودم اما شوهرم که پشت تلفن کنار مادرش بود بهم گفت رسیدی نمیخواد بیای خونه برو خونه مادرت که بهت برسه و خوب بشی!!! اون روز دوشنبه بود که من رسیدم خیلی دلم شکست رفتم خونه مامانم با مامانم بودم . بابام که فهمید اونا ترسیدن از من وابگیرن خیلی ناراحت شد

کسی نیس؟ براخودم میگم؟؟؟

من برگ چغندرم 😀😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا من دوتا بچه کوچیک دارم و این خانم باید بیاد خونه خودش و حتما مام بریم دیدنش درحالی که تا دیشب تب شدید داشت!! شوهرم نیگفت امروز زنگ بزن ببین کجان برو دنبالشون ترمینال!!!

خیلی دلم میخواد به روش بیارم

2706