2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین

143 بازدید | 26 پست

خانما شما در هفته چند بار رابطه زناشویی دارین ما در ماه شاید سه بار احساس میکنم نرمال نیست یعنی اکثر مواقع توی حالت سرسنگینی با هم هستیم بنطرتون این باعث ایجاد مشکل نمیشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
در ماه ۳ باررررر خیلی کمه عزیزم  نرمالش هفته ای دو باره بررسی کن ببین مشکل از کجاس😫

وقتی مثلا با هم دعوامون میشه دیگه بعدش اشتی میکنیم با هم سرسنگین میشیم طرف همدیگه نمیریم بنظرتون چکار کنم؟منکه نمیتونم برم طرفش 

اول اینکه ابن قضیه نرمال نداره. هر کسی متفاوته ،یکی سردتره یکی گرمتره. دوم اینکه شرایط زندگی گاهی رو این قضیه تاثیر داره. و سوم اینکه خودتو با دیگران مقایسه نکن. مهم اینه که تو و شوهرت راضی باشین از شرایط!!!!

خدای مهربونم شکرت 💓
وقتی مثلا با هم دعوامون میشه دیگه بعدش اشتی میکنیم با هم سرسنگین میشیم طرف همدیگه نمیریم بنظرتون چکا ...

چرا تو نمی تونی؟

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....
وقتی مثلا با هم دعوامون میشه دیگه بعدش اشتی میکنیم با هم سرسنگین میشیم طرف همدیگه نمیریم بنظرتون چکا ...

چرا نمیتونی عزیزم 

زنای ایرانی چرا اینجورین بابا بخدا زن و مرد جفتشون تو لذت رابطه سهیمن هیچ اشکالی نداره اگه گاهیم تو بری توم نباید یه اشتیاقی از خودت تشون بدی؟؟؟ که اون بنده خدا راقب بشه؟؟

😶

2706