2733
2734

کتاب های خوبی که به من هم معرفی شده اینان 

مادر کافی 

کلیدهای رفتار با کودک یک ساله (تا ۵سال رو داره کتابهاش جداست من خودم تا سه سال رو دارم الان هم در حال خوندن سه سال هستم)

چگونه به فرزند خود نه بگوییم

کودک شاد(بر اساس روش مونتسوری هست)

اصول کارکرد مغز در کودکان

کلید های پرورش هوش اخلاقی در کودکان و‌ نوجوانان

فرزند دوم پیامدها و راحلها(برای اونایی که بارداری دوم هستن)

تربیت بدون فریاد (که تازه خریدم)

فرزندانمان به ما چه می آموزند

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
برا همه ازمايش خونشو نداره ولي همه سونو رو حتما دارن😉

غربالگری اینو داره ولی بعضی دکترا چون اولی خوب بوده اینو نمیدن

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

غربالگری اینو داره ولی بعضی دکترا چون اولی خوب بوده اینو نمیدن

اره منم منظورم همین بود دومی ازمایشش مثل ان تی برا همه نیست خیلی از دکترا نمیدن

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731
من امروز رفتم سونو طول سرویکس از ۳۸ به ۳۴ رسیده بود.😥جنینم سفالیک بود

بابا بیخیال این عددا ذ هنتو درگیر نکن چه ۳۴ چه ۳۸ هردو نرمالن و خوب هیچکدومم نزدیک خط قرمز نیست پس الکی سوژه نگرانی درست نکن برا خودت😉👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من امروز رفتم سونو طول سرویکس از ۳۸ به ۳۴ رسیده بود.😥جنینم سفالیک بود

اوضاع خوبه كه عزيزم

اصلا ميخوام ببينم اين طول سرويكس رو كي انداخته تو دهن خانم هاي باردار   بابا بيخيال اين چيزا بشين و از اين دوران لذت ببرين بعد دنيا اومدن ني ني ارزو مي كنين كاش بره تو شكمتون با طول سرويكس 30   

الان استراحت كنين تا مي تونين بگردين و خوش بگذرونين چون بعدش تا چند ماه درگير كوليك و دل پيچه و گريه هاي فراوان هستين از من گفتن بود ديگه خود دانيد

2738

رويالي جان يه پيشنهاد دارم ليست رو انتقال بدين به پست اول تاپيك تا هر كس اضافه شد همون جا اسمشو بنويسه و هميشه هم در دسترس باشه الان اصلا معلوم نيسن تو كدوم صفحه مونده. كلا آمار از دست رفته

با تشكر  

سلام

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
بابا بیخیال این عددا ذ هنتو درگیر نکن چه ۳۴ چه ۳۸ هردو نرمالن و خوب هیچکدومم نزدیک خط قرمز نیست پس&n ...

نه سعی میکنم نگران نباشم اما یکم استراحتمو بیشترمیکنم 

اوضاع خوبه كه عزيزم اصلا ميخوام ببينم اين طول سرويكس رو كي انداخته تو دهن خانم هاي باردار   ...

فک کنم چون یکم پیاده روی داشتم اومده پایین. نه سعی میکنم نگران نباشم همین ک دکتر گفت سالمه خداروشکر میکنم .☺

2706