2733
2739
بچه ها شماهام مث من اعصابتون ضعيف شده تو بارداري؟ صبرتون كم شده؟ من در مواردي ديگه قشنگ پاچه م ...

من اوايل اينجورى بودم

سه ماه دوم خيلى خوب شدم

الان كه رفتم سه ماه سوم دوباره پاچه ميگيرم

ولى با شوهرم خوبم البته اون با مم خوبه🤣🤣🤣

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم کاملا طبیعیه هورمون ها بهم میریزه و آدم طاقتش کم میشه من سر دخترم اعصابم آروم‌تر بود چون ف ...

واي اره مامان رها جون راست ميگي...شماها وضعيتتون از من خيلي سختتره😓 از اين ببعد هروقت در شرف پاچه گيري بودم ياد اين حرف شما بيفتم شايد جلوگيري بشه تاحدي😅🙈

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731

بچها چنتا کتاب خوب وحوصله سرنبر😕 درخصوص تربیت فرزند معرفی کنید لطفا

کاربردی باشهااااا.ن ازینا ک فقط ده صفه صفه مقدمه و شعاره

یچی ک ب درد بخوره😍😄👪💖

مهارتای برخوردیم اگه دارید ممنون😬

مثلا یچی ک بگه چ تایمی بخابه چقد شیر بخوره چجوری بخابونی بهتره

چ میدونم خب😳😶😀اصن همچین کتابی هس😮

با تشکر از کتابداران محترم😊😙

این دیگه اخه زیادی با کیفیته فکر کنم تفاوت داشته باشن چون منم سه بعدی رفتم این همه با کیفیت نبود دکت ...

عه😂

اخه خود این سونوگراف گفت سه و چهار باهم فرقی ندارن واسه همین میگم

تو اینترنتم نوشته بود فرقشون فقط تو حرکاتِ

واي اره مامان رها جون راست ميگي...شماها وضعيتتون از من خيلي سختتره😓 از اين ببعد هروقت در شرف پاچه گ ...

😂😂 

الان بهترین فرصت برای مطالعه هم هست عزیزم از فرصت هاتون استفاده کنید حیفه بعد دنیا اومدن نی نی اصلا وقت نمیکنید موهاتون رو شونه کنید (نترسید نترسید فقط اولش اینطوری ممکنه بشه🤪🤪

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2738
بچها چنتا کتاب خوب وحوصله سرنبر😕 درخصوص تربیت فرزند معرفی کنید لطفا کاربردی باشهااااا.ن ازینا ک فق ...

😂😁اینطوری که شما زیاد خسته میشی عزیزم

شوخی کردم 😜من یه تعداد کتاب براتون لیست می کنم رفتم خونه حتما لیست رو می فرستم براتون

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
جفتش نازه بخدا...اصن نميتونم انتخاب كنم فقط ابريشم اسمش تك تره و دلنواز به گوش خورده...تنها فر ...

خودمم ابريشم و بيشتر دوست دارم خصوصا اگه موهاش به مامانش بكشه 😁چه از خود راضي 😃

مرسي  دوستم  🌹🌹🌹🌹

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
واي اره مامان رها جون راست ميگي...شماها وضعيتتون از من خيلي سختتره😓 از اين ببعد هروقت در شرف پاچه گ ...

خخخ یاد من بیفت  شرایط بارداریم سخته سرویکس کوتاه  کار خونه   نهار شام  صبونه  غذا دادن به دختر دوسالم  که به زور میخوره دوقاشق  هفته ای سه روزم میبرمش باشگاه فداش بشم☺خونم توروستاس  تادکترم حداقل ۳۵ تا۴۰ کیلومترراهه

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
بچه ها شماهام مث من اعصابتون ضعيف شده تو بارداري؟ صبرتون كم شده؟ من در مواردي ديگه قشنگ پاچه م ...

اره منم همينطور كلا طاقتم كم شده روانم مغشوشه 😁

١٢/٧ صداي قلب ني ني 

منم همینطورم بعد از رفتارم پشیمون میشم . من خیلی اروم و صبور بودم ولی الان سرحرف کوچیک واکنش نشون میدم😄

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2706