2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم  من اخرین پریودن ۳۰بهمن بود اما چون سزارینی هستم دکترم یه هفته جلوتر گفت موقع زایمان ...

اها پس یه هفته عقب تر از منی😁😁

برا تیکر بر اساس همون پریود حساب کن

برا سونو ها هم بر اساس شروع پریود حساب کن چون باید تو هفته خودش بری

منم سزارینم😊😊😊

تاریخ طبیعیم میشه ۲۸ ابان ولی خب سزارینم میشه ۱۸/۸/۹۸😀😀😀

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اها پس یه هفته عقب تر از منی😁😁 برا تیکر بر اساس همون پریود حساب کن برا سونو ها هم بر اساس شروع پ ...

اره عزیزم شما یه هفته جلوتر از منی اما چون دکترم اونجوری گفت منم تیمرو بر اسلس حرف دکترم درست کردم هرچند هنوز اون گزینه که تو سایت هم نشون داده بشه رو پیدا نکردم😚

2731
بچه ها من رفتم پيش دكتر برام تا ماه سوم امپول هپارين همراه با اسپرين نوشته ميترسم بزنم نميدونم چرااا ...

با یه دکتر دیگه مشورت کن که خیالت راحت بشه و بسپار دست خدا خودش هوای نینی کوچولوت رو داره 😉😍

اها پس یه هفته عقب تر از منی😁😁 برا تیکر بر اساس همون پریود حساب کن برا سونو ها هم بر اساس شروع پ ...

چه از الان تاریخ دقیقشم انتخاب کردی ونوس😁😂😂😂 بابا واستا ببین دکتر چی میگه🤣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چه از الان تاریخ دقیقشم انتخاب کردی ونوس😁😂😂😂 بابا واستا ببین دکتر چی میگه🤣

اره😁😁😁 شنبه میشه

برا مرخصی همسرمم برنامه ریزی کردم🤣🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اره عزیزم  من اخرین پریودن ۳۰بهمن بود اما چون سزارینی هستم دکترم یه هفته جلوتر گفت موقع زایمان ...

چه جالب منم تاریخ آخرین پریودم ۳۰ بهمن بود

دختر کوه نمک...دختر عزیزه...چشماشو میبنده...میخنده ریزه ریزه
2738
بچه ها من رفتم پيش دكتر برام تا ماه سوم امپول هپارين همراه با اسپرين نوشته ميترسم بزنم نميدونم چرااا ...

خب اگه گفته بزن یا فوقش با یه دکتر دیگه مشورت کن.ولی میدونم نباید سرخود قطع کنی بعضیام تا بعد زایمان.زیر پوستیه.نگران نباش.انشالله نینیتو سالم و خوشحال بغل میگیری.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.

سلام مامانا خوبین

شما چه جوری میخپابین من دلم میخواد به شکم بخوابم اما میگن خطر داره سر بارداری اولم از بس ترسونده بودنم که از همون ماه اول بلند میشدم بعد به پهلو میشدم😐😐😐

سلام مامانا خوبین شما چه جوری میخپابین من دلم میخواد به شکم بخوابم اما میگن خطر داره سر بارداری اول ...

نه بابا من همه وری میخوابم نگران نباش...میگن بهتره بیشتر به پهلوی چپ بخوابی که خون رسانی به جنین بهتر صورت بگیره ولی من درکل فعلا که شکمم جلو نیومده همه وری میخوابم چون هم از دکتر پرسیدم هم همه جا خوندم که خوابیدن رو شکم تو ماهای اول اگه اذیتت نکنه و باعث درد نشه اصلا مشکلی نداره چون عضلات رحم حسابی از اون نقطه ی ۱ گرمی محافظت میکنن😅 دورش رو هم که اب گرفته پس اصصصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد.....ولی خودم فکر کنم ماکسیمم تا دو سه ماهگی میشه همه وری خوابید درنهایت....بعدا حسرتش میمونه برامون تا میشه استفاده کنیم خخخخ

در کل سعی کن زیاد بچرخی یکور ثابت طولانی نخواب😇👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام دوستان من هفته 20 هستم یکی دو هفته است حرکات جنینم ضعیفه شده به شدت هفته های قبل نیست ولی جابجا ...

مگه با یه شدت ثابت قراره رشد و حرکت کنه؟🤔☺️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706