2410
2553

خب....خب....😇🌹

من خودم از اون دسته مامانهایی هستم که همه ی کارام با برنامه ریزیه 🎀🙈  درنتیجه زودتر این تاپیکو ساختم تا کسایی که مث من برنامه ریزی کردن که به امید خدا این زمستون مامان بشن رو پیدا کنم دور هم جمع بشیم....چون تا زمستون هنوز حداقل یه دوره پری دیگه مونده درنتیجه این تاپیک 👈🏼اولین تاپیک👉🏼 برا اقدامیهای زمستون ۹۷ هست....از اونجایی که من عاشق فصلهای مهربون و ملایمم، 😍 میخوام اولین فرزندم متولد پاییز باشه ☔️🍁🍂

امیدوارم روحش هم به بلندای پاییز بشه🙏🏼😇

شما هم ازاحستاساتتون...اضطرابهاتون و برنامه ریزی هاتون برای امادگیهای قبل اقدام بگید... تاکنار هم و باهم، خبرای خوش بگیریم و بشنویم و برای هم انرژی مثبت و عشق و امید به آینده بفرستیم 

میخوام رکورد خبرهای خوب رو بزنیم ها 😅💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼

اینجا قراره بترکونیم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

من درحال اقدامم اگ خدا فرزندی بهم بده متولد۹۸ میشه😢 توروخدا برام دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم . انشاالله بزودی همه مامان میشیم

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من درحال اقدامم اگ خدا فرزندی بهم بده متولد۹۸ میشه😢 توروخدا برام دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم . انش ...

ایشالله عزیزم...کلی دعا کردم برات🙏🏼❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2456
آی ام اقدامی زمستون😍😍😂😂😂

رها جونی من از این ماه اسید فولیک رو شروع کردم میگن دوماه قبل اقدام باید شروع کنیم...توام با نظر دکترت شروع کن شبی یه دونه☝🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2714
دو تا تجربه بارداری ناموفق داشتم میترسم بازم تکرار بشه برام

امیدمون به خداست عزیزم❤️ اینجا رو هرازگاهی چک کن تا معجزات خداوند رو میبینی...تو خودت هم یکی از همین معجزه ها بودی😇

مطمئنم خودت خبر بارداری موفقت رو میذاری برامون همینجااااااا

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
امیدمون به خداست عزیزم❤️ اینجا رو هرازگاهی چک کن تا معجزات خداوند رو میبینی...تو خودت هم یکی از همین ...

مرسی عزیزم اون که اره امید اول و اخرم خداست و از رحمتش نا امید نمیشم 

همچنین شما گلم😘😘

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
وای رها ینی میشهههههه؟؟! 😍😍😍😍👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻 میشه که بشه؟؟؟؟؟🤗    

بلهههه که میشه.

من که خیلی امید دارم آذرباردارمیشم😍😍😍

اصن یه جورعجیبی انگارته دلم قرصه😄

دیوونه ام خودتی دوستم😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂بخند دنیا به روت بخنده😂🤣

خدا خیرت بده کلی حسرت خوردم که از همه تاپیکهای اقدام عقبم

منم با شوهرم صحبت کردم راضی شد بعد از این پریم بریم اقدام میشه اول آذر ولی هنوز شک دارم خودشم میگه خودتو تقویت کن بعدش

بلهههه که میشه. من که خیلی امید دارم آذرباردارمیشم😍😍😍 اصن یه جورعجیبی انگارته دلم قرصه😄 دیوون ...

اتفاقا اطرافیان من هم دلشون قرصه که به زودی باردار میشم بعضیاشون که میگن الان هستی ولی خودم میدونم نیستم

2706