2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به مبارکه عزیزم مهم ارتباطه که هست اینجا بهترم هست😇❤️

❤❤❤❤❤😍

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
2728
2738
سلام عزیزم بله شکر خدا به دعای دوستان♥️

رویالی جان من شیر پپتی خریدم امتحان کنم حالا باتوجه ب اینکه میگن طعمش شاید بجه ها دوس نداشته باشن

میتونم یکی دوروز با شیر قبلی قاطی کنم بدم؟اصلا اینکار درسته یانه.؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
رویالی جان من شیر پپتی خریدم امتحان کنم حالا باتوجه ب اینکه میگن طعمش شاید بجه ها دوس نداشته باشن م ...

شیر پپتی با پروتئین شکسته هست که معده رفلاکسیا بالا نیاره شیرو.....شیر قبلیت چی بوده؟؟ اگه قاطی کنی خاصیت ضد الرژی بودن پپتی بهم میخوره دیگه فایده ای نداره قاعدتا😉

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
رویالی جان من شیر پپتی خریدم امتحان کنم حالا باتوجه ب اینکه میگن طعمش شاید بجه ها دوس نداشته باشن م ...

ببخشید من جای رویالی جواب میدم.ولی شیر پپتی واسه بچه هایی هست که آلرژی به پروتئین گاو دارن وقتی با نان قاطی کنی که اون پروتئین داره.اگه پروتئین داشتنش مهم نیست.اپتامیل معمولی میگرفتی

شیر پپتی با پروتئین شکسته هست که معده رفلاکسیا بالا نیاره شیرو.....شیر قبلیت چی بوده؟؟ اگه قاطی کنی ...

قبلی نان بوده..اها منظورم بخاطر طعمش بود ک یکی دوبارقاطی بدم تاعادت کنه ..پس حالامجزا میدم.انشاءالله ک دوس داشته باشه☺

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
یه دکتر گفت ثمین بدون اوره بزن یکی دیگه مگاکورت نوشت من مگاکورت گرفتم یک بار که میزنم کامل محو میشه

من ثمین اوره دار می زنم . یعنی اوره مشکلی داره؟ مگاکورت میزنی تا چند روز دونه ها از بین میره؟ لطف میکنی عکسشو بزاری، من تا حالا مگاکورت نگرفتم.

2706