2726
اره تو همون غربالگریها هست منم.خیلی دوس دارم بخورمِ.بچم فاویسم هم نیس ولی مامانم میکه نخور

بچه منم نداره.ولی نخورم بهتره.خیلی خوش آرومه دیگه حالا باقله هم بهش نسازه😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونم چیکار کنم نمیخوره لاغر شد تو این ۱۰ روز که میرم سرکار عذاب وجدان دارم از سرکار رفتن ...

ببخشید عزیزم اما اگه نیاز مالی به حقوق شما نیست سر کار رفتن اشتباهه پسرتون الان به شما احتیاج داره حالا کو تا آینده  😕

باز هر جور خودتون صلاح میدونین 

حدس میزنم پرستار باشین تو این اوضاع واقعا عجب جراتی دارید که می‌رید سر کار اونم با بچه کوچیک

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2728
من هرچي سرچ كردم نسخه ios ني ني پلاس رو پيدا نكردم 

از رویالی بگیر عزیزدلم میتونه راهنماییت کنه🥰

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
دختر من تازه دیروز بهتر شد. انقدر بدقلقی کرد که اصلا شیرمو نمی خورد و همش گریه میکرد. شما قد و وزنهم ...

اره بچه منم یه روزه بهتر شده تازه

اره گرفتم ۷۳۰۰ وزنش ۶۵ قدش برا شما چطور بود؟ مال من به نظرم کمه اخه بچم خیلی لاغره نسبتا😂

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
قربون دستت مهسام ادم کردن.خیلی ممنون

عزیزم.چی شد ازمایش دادی؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اره بچه منم یه روزه بهتر شده تازه اره گرفتم ۷۳۰۰ وزنش ۶۵ قدش برا شما چطور بود؟ مال من به نظرم کمه ا ...

ریحانه خیلی خوبه ک خداروشکر نگران نباش..خیلی ب ظاهر کار نداشته باش مهم اینه وزنش خوبه

مال پسر من هم لاغره هم وزن کمه😥

من میگم.لاغری ظاهرش مهم نیس کاش وزنش کمبود نداشت

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اره بچه منم یه روزه بهتر شده تازه اره گرفتم ۷۳۰۰ وزنش ۶۵ قدش برا شما چطور بود؟ مال من به نظرم کمه ا ...

نه من فقط واکسن زدم. از ۲ ماه و نیمگی دیگه از قد و وزنش خبر ندارم. خیلی دوست دارم ببرم متخصص اطفال ولی همسرم میگه نمی خواد

من از مرداد۹۸ تقریبا اقدامم. ولی هنوز خدا صدای قلبم رو نشنیده. دوستمم همراه من بود. دو سه هفته دیگه دخترش ب دنیا میاد. خدایا دلم نمیخواد ازت ناامید شم،چون همه میگن ب درگاه خدا ناامیدی نیست‌. ولی خودت میدونی ک چقدر در حسرت داشتن نینی ام و خودت میدونی ک از بس جواب بقیه رو دادم خستم‌. ب حق این شب عزیز دامنمو سبزکن. یه صلوات مهمونم کن و دعام کن دوست عزیز

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
من از مرداد۹۸ تقریبا اقدامم. ولی هنوز خدا صدای قلبم رو نشنیده. دوستمم همراه من بود. دو سه هفته دیگه ...

عزیزم انشالله بزودی به آرزوت میرسی. به وقتش، امیدتو از دست نده چون برای خدا کاری نداره.

2706