2733
2734
الان دختره من کلی شیر بالا آورد.کمی سفت تر از شیر بود. قلبم از ترس ریخت. بدجوری اق زد. یعنی ریفلاکسه ...

پسرمنم امشب کلی شیر بالا اورد البته رفلاکس داره.

بعضی وقتا خیلی خوبه اما بعضی وقتا اینطور میشه . امشب هربار شیر دادم بالا اورد انگار معدش سنگینه😓😔

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم زود زایمان میکنی!😍 خیلی خیلی مبارکه عزیزم اول اخر نداریم همه کنار هم از تجربیات هم استفاده میک ...

مرسی عزیزم🌹🌹

سوتین زدن جلوی شیر رو میگیره؟؟؟

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
عزیزمممممم مبارکههههههه❤❤❤❤❤❤😘😍 به سلامتی و دل خوش  قدم جوجه پربرکت😘❤

خیلی ممنون لطف داری عزیزم🌹🌹

بچه ها من زایمانم طبیعی بودش بعد زایمان بچه تو خواب می ترسید الانم میترسه حالا خودمم یهو میترسم تو خواب ،شما هم اینجوری شدین؟

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
2728
مبارک باشه عزیزم 😍😍😍 خداروشکر انشاالله زیر سایه شما و همسرتون با عزت بزرگ شه❤️

مرسی عزیزم🌹🌹انشاالله شما هم همیشه سالم و سلامت کنار خانوادتون باشین💗💗

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
عاخی!!!! یادته؟!☺️ چه زود گذشتتتتتت

خیلی😢🥺😍

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
خیلی ممنون لطف داری عزیزم🌹🌹 بچه ها من زایمانم طبیعی بودش بعد زایمان بچه تو خواب می ترسید الانم می ...

اره یزدان تا ۲۰ روزگی خیلی میپرید تو خواب

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
عزیزم شیرخشک چی میدی به آرشان جون؟ الان خوندم چی میدید دکتر تجویز کرده؟

بیومیل ای ار میدم

اره با تجویز دکترش

ای ار میخوره خیلی بهتر میشه حالش خداروشکر

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
ممنون انشالله من بعد زایمان قبلیم یبس شدم. یه کوچولو فلوس دم کردم تو آب جوش تو قوری خوردم. ولی گلاب ...

اها ممنونم ازت

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چ جالب واقعا ب سرما مربوطه؟پسر منم.گاهی تو پی پیش سبز هست..مثل امروزانگار سبزی خورده باشه😁

منم شنیدم😄

پسرمنم امشب کلی شیر بالا اورد البته رفلاکس داره. بعضی وقتا خیلی خوبه اما بعضی وقتا اینطور میشه . ام ...

خودت چیزی خورده بودی که سنگین بوده

اینجور وقتا یا عرق نعما بخور یا زیره 

بعد زیادتر از حدش شیر نده بهش

بچه ها موقع دلدرد هم دهنشون رو باز دارن تا شیر بخورن

فک میکنن اگه شیر بخورن بهتر میشن

من شبا که دلدرد هست زودتر از یک ساعت و نیم شیرش نمیدم میدم باباش راه ببره اروم باشه

چون نفخ و زیاد خوردن همزمان بچه رو اذیت میکنه

خیلی ممنون لطف داری عزیزم🌹🌹 بچه ها من زایمانم طبیعی بودش بعد زایمان بچه تو خواب می ترسید الانم می ...

بالای سرش قران بزار

به پارچه نازک دورش بپیچ 

سلام به همه 

حتی وقت نمیکنم دیگه بخونم 😁😁😁

عکس پسر ریحانه جون و دختر زهرا جون رو هم ندیدم ناکام موندم 😞😞😞

ایشالله همه چی بر وفق مراد دل همتون باشه

من و پسرم هم خوبیم الحمدلله 

مادر سه تا بچه بودن خیلی سخته 😢😢😢

دلم برای دختر کوچیکم میسوزه هی میاد میگه باهام بازی کن یا برام کتاب بخون یا نقاشی کنیم اما خدا شاهده وقت نمیشه 

یا درگیر پسرم هستم یا درگیر درس و مشق دختر بزرگه... 😞😞

دیروز دیگه دلم طاقت نیاورد بردم پسرم رو بالا گذاشتم خونه مامانم نیم ساعت تموم فقط دختر کوچیکم رو بغل کردم و بوسیدم و قربون صدقه اش رفتم 😍😍😍

2706