2737
2734
خب خداروشکر... میترسم دعوام کنن😅😅😅

😂 😂 😂 

من پسرم چون بستری شد بیمارستان گفت روز 13 تا 15 حتما حتما برای آزمایش مجدد که خون از کف پا میگیرن باید ببری بهداشت و خیییییلی هم تاکید کرد 

حالا امروز که 14 روزشه میبرمش 

واااای باورم نمیشه چه زود گذشت دو هفته پیش این دقایق داشتم رو تخت زایمان زوووور میزدم 😁😁😁

من چون بچه م نارس بود روز ۱۴ برای ازمایش دوباره و تشکیل پرونده گفتن برم گفتن ۴۰ روزگی هم برم برا ...

اره خب اونا یه سری کارای روتین انجام میدن، خوبه خیالت راحته پیش متخصص میری👍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر که بهتری😘😘😘 خدا خیر بده همسرتو عزیزم  اگه کامل و خوب شیر بخوره حتما اروغ میزنه ری ...

واااااای خدا خیرت بده انشالله عزییییزدلمی تو که انقده ارامش میدی بهم❤❤❤🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
منم نبردم عزیزم معاینه های روتین رو انجام میدن که من روز ششم بردم پیش دکترش دیگه روز ۱۵ام نبردم بهد ...

اخی🤭 مث من که نبردم جوجومو😊😂😂😂

2731
😂 😂 😂  من پسرم چون بستری شد بیمارستان گفت روز 13 تا 15 حتما حتما برای آزمایش مجدد که خون از ...

الهییییییییی🥰

اره واقعا چه زود گذشت....هممون زایمان کردیم،مامان شدیم رفت😊😍...خداروشکر که چه سخت و چه اسون فقط گذشت...میدونی،،،من یطوریم انگار همه اینا تو یه خواب اتفاق افتادن، هنوز کامل رفرش نشدم😁

والا فاطمه جونم منم بعد از ترخیص اهورا رو دو روز بعد بردم ازمایش مجدد گرفتن ازش چون میگفتن ممکنه برگرده البته نه به شدت قبل، بردم از هشت و نیم شده بود دوازده دوباره! البته دکترم گفت چون سنش رفته بالاتر دیگه نیاز به بستری نداره فقط شیر زیاد بدم و جوجه هم دفع زیاد داشته باشه کافیه

باید دلت بیاد این یکی از راه های بیدار کردن نوزاد هست یکی دیگه از راه هاش زدن به کف پاش هست

...نمیاد جونه تو🤭🤭🤭😅😅😅😅 اصن راه نداره

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چند روزشه عزیزم؟ من از ۱۴ روزگی دادم  نمیگرفت اولش  یکم سخت بود  ولی با زور ندین ...

دختر من از بیمارستان پستونک ‌خورد! (البته ۱-۲ دقیقه) سریع گرفتم ازش از ترس پرستارا🤣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2738
رویالی جون بچه من زردی داشت و هیچی هم نمیخواستم بدم بهش با توجه به شرایطش خودم یه روز شیرخشک میخور ...

مرسی عشقم هروقت از روز بودی میذارم برات♥️

درباره شیر هم ‌شیرم راه افتاده و ابکی شده حسابی...اندازشم کم نیس اگه خانوم افتخار بدن مک بزنن🙄

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چند تیکه لباس آماده کردین برای نوزاد که بعد تولد تنش کنن؟

تاپیک سیسمونی مامانای پاییزو برو‌بخون کلی چیزا درباره ساک بیمارستان و‌اینا هس

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عزیزم قطره ویتامین آد از کی باید بدیم؟. بچم ۱۵ روزشه هنوز ندادم

بهداشت نرفتی؟!به من از ۳ روزگی که غربال اولو‌دادم گفتن بده نمیدونم والله

یه بهداشت برو

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من.مای بیبی استفاده میکنم راضیم...بستگی داره هر بچه چ.پوشکی ب پاهاش بسازه

مای بیبی انواع مختلف داره کدوم نوعش؟ مخربان با پوست؟ پول اپ؟! یا...؟!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
الهییییییییی🥰 اره واقعا چه زود گذشت....هممون زایمان کردیم،مامان شدیم رفت😊😍...خداروشکر که چه سخت ...

وای واقعا همینطوره!!!🤭🤭🤭

ملیسا امروز ۹ روزش شده!!!!!!!! داریم مگه؟؟؟؟؟؟؟ من که دیروز پریروز زائیدم 🙄

اصن نمیدونم چی بگم😐😐😐😐

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
مای بیبی انواع مختلف داره کدوم نوعش؟ مخربان با پوست؟ پول اپ؟! یا...؟!

اینا ک.گفتی نمدونم چیه😅من فقط ب شوهرم میگم.مای بی بی بخر😂

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706