2733
2734
شما خونه خودتون هستید یا خونه مادرتون؟ چندروز بعداز زایمان خونه مادرتون موندید؟ من قراره۴۰ روز بمونم ...

من بعد ده روز اومدم خونه خودم و متاسفانه افسردگیم گرفتم، سعی کن بمونی چون دورت شلوغ باشه بهتر میگذرونی دوره اش رو

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
من بعد ۱۳ روز اومدم ولی خواهرشوهرم کمکم میکنه مادرشوهرمم هست

خوش به حالت عزیزم تنها نیستی🙏🙏🙏🧿🧿🧿

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد ده روز اومدم خونه خودم و متاسفانه افسردگیم گرفتم، سعی کن بمونی چون دورت شلوغ باشه بهتر میگذرو ...

چرا زود اومدی ؟ واقعا سخته هم کارای خونه و هم بچه داری .

من امروز بچه رو شیر دادم خابوندمش شیرمو دوشیدم ریختم تو شیشه بچه رو گذاشتم پیش مامانم با شوهرم رفتم مثلا خرید هنوز خرید نکرده بودم مامانم زنگید بچه یسره گریه میکنه شیشه رو هم نمیگیره دوباره برگشتم 😓 نمیدونم چرا شیشه قبول نمیکنه

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2728
سه ماااااه🤪🤪🤪🤪 پس من چه جوری 17 روزه تونستم 😜😜😜

فاطمه جون شما ماشاالله داری عزیزم 😁

من تا ۴۰ روز خونریزی داشتم بعدش هم اینقدر خسته بچه داری بودم که اصلا حوصله شو نداشتم

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
وااااای زهرا جون خدا خیرت بده چقدر آرومم کردی به خدا یه چهار روزه دارم از عذاب وجدان میمیرم دخترم ...

خواهش می کنم عزیزم

بچه به این با استعدادی شکر داره به خدا حتما براش اسفند دود کن و صدقه بذار

2738
ساعتم رو زنگ بذارم یادم نره  البته اگه بیدار باشم چون ما معلولا 12 تا 2 خوابیم ساعت 2 نق نق گل ...

عزیزم😍😍😍😍 جان به نق نق هاش 😘😘😘😘

ماهم ۲میخوابیم😴😴 آقا ۱۲بیدار میشن تا ۲ در خدمتشون هستیم😥😥

چرا زود اومدی ؟ واقعا سخته هم کارای خونه و هم بچه داری . من امروز بچه رو شیر دادم خابوندمش شیرمو دو ...

عزیزم به قول معروف رفتنی باید بره خخخخخخ🤣🤣🤣

پیش خودم گفتم زود برم بلکه زود سرپا شم نمیدونستم میشم این!!!

عزیزم به قول معروف رفتنی باید بره خخخخخخ🤣🤣🤣 پیش خودم گفتم زود برم بلکه زود سرپا شم نمیدونستم میش ...

منکه خونه مامانم نمی رم خونه خودم هستم مثلا از همین اول میخوام مستقل شم با نینی، ولی خوب قراره دورم شلوغ باشه مامانم +خاله شوهرم ،مادر شوهرم.‌‌..😁😁

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
شما خونه خودتون هستید یا خونه مادرتون؟ چندروز بعداز زایمان خونه مادرتون موندید؟ من قراره۴۰ روز بمونم ...

اولین راه تخلیه گریه ست گریه کن عزیزم 

موثرترینش همراهی و بودن همسر هست 

انشاالله حال همتون خوب خوب باشه من چون گذروندم این دوران رو درکتون می کنم به همسراتون بگید خیلی هواتون رو داشته باشن 

2706