2726
سلام و ظهرتون بخیر مامان خوشگلا بازم بچه هارو بردم دوتر و هردو دارو تزریقی گرفتن و یکمی بهترن دیشب ...

کار بسیاااار خوبی کردی عزیزم به خودت آسون بگیر این روزا....برا خودت و بچه ها غذاها و خوراکیایی که دوست دارین(البته برا مریضیشون بدنیس)  فراهم کن و بخور خیلی تو روحیه موثره(البته اگه مث من شکمویی😁😂😂😂) 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@تپل_مانکن_شده   دو روزه بطرز مشکوکی کم پیدایی خااانووووم☝🏼😅 فکر نکنی حواسم نیستااااااا.... ...

ای جااااانم قربون حواس جمع ات

از پریشب درگیر دختر کوچیکه ام 🤪🤪🤪

تب ویروسی بالا و استفراغ.... 

الحمدلله امروز حالش خیلی بهتره 

یعنی نابود شدم تو این دوروز 

2728
ای جااااانم قربون حواس جمع ات از پریشب درگیر دختر کوچیکه ام 🤪🤪🤪 تب ویروسی بالا و استفراغ....&nb ...

بلا دور باشه

زود ببر دكتر يكار كن تا ده روز ديگه حالش خوب خوب بشه...هم خودش خوب باشه هم حداقل به نيني نده😅✋🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

خانما

بی بی چکای خارجی چقد معتبرن؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

خانوماااااا سلام 

امیدوارم خوب خوب باشین 

راستش من شنبه وقت دکتر‌دارم برای اقدام 

ولی دو روز پیش رابطه محافظت نشده داشتیم 

الان خیلی استرس دارم اخه یکسال بیشتره ازمایش ندادم و دکتر نرفتم 

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana
2706