2703
2553
ای جانم عزیزمی😍😍😍😍 این چه حرفیه گلم،همش وظیفست....من نذر کردم اگه خدا بهم نینی بده اینجا هر مام ...

راستی رویالی جون یکبار یادمه گفتی لیزر انجام دادی.الان موها در چه وضعیتی هستن

چند جلسه رفتی.با چه دستگاهی.ببخشید اگه حوصله داشتی بگو

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حرم امام رضا عزیزم چششششم حتما همتون رو یاد میکنم و نماز حاجت و زیارت میخونم از طرف همگی و منم محتا ...

😍😍وااااای عزیزم

خوشا به سعادتت

انشالله خود امام رضا همه جوره همیشه هوای تو و زندگیت رو داشته باشه⁦🙏🏻⁩🌹

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
راستی رویالی جون یکبار یادمه گفتی لیزر انجام دادی.الان موها در چه وضعیتی هستن چند جلسه رفتی.با چه د ...

خواهش میکنم عزیزم...ده جلسه دستگاه الکساندریت....البته ۴ سال پیش

الان چون من یاداوری نرفتم دیگه سالی یکبار، حدود  ۱۰-۲۰٪ درصدش برگشته ۸۰-۹۰ درصدش دیگه در نمیاد 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2720

سلام و ظهرتون بخیر مامان خوشگلا

بازم بچه هارو بردم دوتر و هردو دارو تزریقی گرفتن و یکمی بهترن

دیشب تاصبح بیداربودم و هردو تهوع و تب داشتن

صبح ننازصبح خوندم و رفتم غسل صبر و حاجت کردم ک خدا بهم توان و تحمل و صبر بده و قوی باشم

از دکتر ک اوندیم نهار گذاشتم و ی البوم اهنگ شاد مجلسی😆انگاری عروسی عممه گذاشتم و دارم کارامو میکمم

چون شوهرم مخالف موسیقی منم ترک کردم ولی هوب یهو دلم هوای اهنگ و رقص و قر داشت

حالا هردوتا بچم سااااکت فقط بمن خیره شدن!!!😐

خدایا ی روز مامانمون ظرف میشکونه ی روز قر میده و اهنگ چشه اخه😅😅😅

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
سلام و ظهرتون بخیر مامان خوشگلا بازم بچه هارو بردم دوتر و هردو دارو تزریقی گرفتن و یکمی بهترن دیشب ...

همکارم ک البته دانشجوی روانشناسی هم هست گفت هرطور میتونی هرروشی ک بفکرت میرسه واسه شادکردن خودت و فراموش کردن موقعیتت انجام بده هرچند ظاهری و موقت باشه تااین دوران بگذره🌷

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2714
سلام و ظهرتون بخیر مامان خوشگلا بازم بچه هارو بردم دوتر و هردو دارو تزریقی گرفتن و یکمی بهترن دیشب ...

آفرین مامان قوی

امیدوارم زودتر این روزا واسه هممون بگذره

نی نی خوشکلا رو بغل کنیم یادمون بره این روزا رو😁

دلم آهنگ و قر خواست

پسرم بیاد خونه منم باهاش برقصم🤭😁

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️

سلااام به همه😍 

دلم براتون تنگ شده بود😘 

گرچه چون معمولا کم پست میذارم غیبتم احتمالا حس نشده؛ خخخخ

تصمیم داشتم روز قبل از زایمانم بیام و کلی حرف بزنم و التماس دعا بگیرم؛ واسه بیست آبان وقت سزارین داشتم؛ ولیییی صبح ۱۸ آبان روزمو با پاره شدن کیسه آب شروع کردم😓 گرچه میدونم بخاطر پیاده روی های فراوانی بود که اون اواخر داشتم؛ بدم نمیومد طبیعی زایمان کنم؛ ولی تو موقعیتش که قرار گرفتم و همه چی کاملا مهیا بود ترسیدم☹ رفتم بیمارستان و با دکترم تماس گرفتن و اومد سزارین شدم؛ خودم میدونم حیف شد ولی من اصلا درد نداشتم و میترسیدم از دردی بخواد بیاد؛ بسکه بد شنیده بودم😰 

سر پرستار بیمارستان میگفت همه چی خوبه و هفت هشت ساعت دیگه به دنیا میاد؛ ولی چون دهانه رحمم فقط دوسانت باز بود و تا رسیدن پنج سانت که بتونم بیحسی بزنم خیلی راه بود قبول نکردم😖

خلاصه سورنای عزیز من تقریبا ساعت ۱۲ به دنیا اومد؛ خداروشکر... روزای اول هم که میدونین آدم زیاد نمیتونه گوشی دست بگیره؛ آهان اینم بگم من گفته بودم بیهوشی میخوام ولی تو موقعیتش که قرار گرفتم انقدر بیتاب بودم که اجازه دادم بی حسم کنن تا بتونم هرچه زودتر ببینمش و خیالم راحت شه

سر زایمانم به یادتون بودم و از خدا خواستم تک تکتون به سلامتی زایمان کنید؛ انشالله اتفاقای خوب براتون بیوفته🙏🙏 بعدا میام از هجدم به بعد که نبودمو میخونم تا ببینم دوستای عزیزم در چه حال بودنو هستن

دوستون دارم😘😘

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
خواهش میکنم عزیزم...ده جلسه دستگاه الکساندریت....البته ۴ سال پیش الان چون من یاداوری نرفتم دیگه سال ...

الان که بارداری با اون ده بیست درصد چیکار میکنی؟با ژیلت تمیز کنی باز زیاد نمیشه؟

خدایا به قلبامون آرامش بده
الان که بارداری با اون ده بیست درصد چیکار میکنی؟با ژیلت تمیز کنی باز زیاد نمیشه؟

نه لیزرو اصلا باید با ژیلت زد بعدش فقط

منتظرم تا به ۵۰-۶۰٪ درصد برسه حداقل تا ۳–۴ سال دیگه.. شاید دوباره برم لیزر😁

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلااام به همه😍  دلم براتون تنگ شده بود😘  گرچه چون معمولا کم پست میذارم غیبتم احتمالا ح ...

سلام عزیزززز دلم

الحمدلله که نینی خوبه و خودت سالم و سلامتی....آمادگی مادر خیلی مهمه اگه طبیعی میخواستی باید از اول بهش فکر میکردی و ورزش و کلاس و ماساژ و اینا انجام میدادی که به لحاظ روانی هم آماده باشی براش😉 که بتونی با آگاهی زایمان طبیعیتو پیش ببری و راحتترش کنی😇

اینکه از اول به سز فکر کنی و وقت هم بگیری بعد نظرت عوض بشه روزای آخر بخوای شیفت کنی رو طبیعی کارت رو خیلی سخت میکنه چون زایمان طبیعی همکاری مادر توی اون پروسه اش  خیلی مهمه...و خب، البته توام با درده طبیعتا

درهرحال الان تنها چیزی که مهمه سلامتیتونه...منتظر خبرای بعدیتم هستیم..نری مثل قبل حاجی حاجی مکه😃✋🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706