2733
2734
میترسم خوب نشه

نترس.... ترس بدترین چیزه قوی باش💪🏼

فقط یه اتل کوچولوعه...بدون هیچ عملی چیزی خودش خوب میشه..خداروهم‌شاکر باش عزیزم🌹

بالاخره این چیزا هست تو‌زایمان متاسفانه😔 زندگی کلا اسون نیس ولی هنوز قشنگیاشو‌داره

به اون‌ نینی هایی فکر کن که یکی دو‌روزشونه عمل جراحی قلب و معده و ...عملهای سنگین روسون انجام میشه که آدم بزرگاش تحملشو‌ندارن!!!

یه اتل که چیزی نیست خانوم‌ گل..تموم میشه زود این چند وقت عزیزم خداروشکر زود تشخیص داده شده🌹

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نترس.... ترس بدترین چیزه قوی باش💪🏼 فقط یه اتل کوچولوعه...بدون هیچ عملی چیزی خودش خوب میشه..خداروه ...

مرسی از دلگرمیت عزیزم انشاالله هیچ نی نی عذاب نکشه همه سلامت باشن

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم دقیقا روحیه خیلی مهمه که متاسفانه خواهر من اونو باخته....  کنسر سینه شیمی درمانی اش ...

عزیزم نگران نباش منم مامانم 2 سال پیش درمانش تموم شد و خداروشکر الان سلامته سلامته

اون ریختن مو بخاطر مواد شیمی درمانیه 

دو نوع داروهست یکی عوارضش حالت تهوع های شدیده و اون یکی استخون درد شدید 

اونیکه حالت تهوع میاره مو میریزه 

من مامانم چون خیلی بیماریش پیشرفت کرده بود هر دو دارو رو تجربه کرد

بیشتر از یکسال هر هفته یکبار شیمی درمانی شد بعد عمل شد و کلا سینش تخلیه شد و بعد از اونم نزدیک 2 ماه هفته ای 2 جلسه رادیوتراپی شد ولی بعدش خداروشکر الان 2 ساله ک حالش خوبه الحمدالله

البته میگم مامانم فکر نکنی سنش زیاده ها من مامانم خیلی جوونه زود ازدواج کرده همین الان 50 سالشه

یعنی وقتی درگیر مریضی شد 46 سالش اینا بود ولی خداروشکر الان خوبه خوبه

خواهر توهم خوب میشه نگران نباش

فقط بهش روحیه بدین

من مامانم روحیش خیلی خراب شده بود هم خودش خیلی اذیت شد هم اطرافیان

2731
چی گفت بهت مگه؟!

ولی تا جایی ک میدونم اگه امپول برا ریه زده باشی ممکنه نشه 

به من اینجوری گفت مسوولش 

ازم سوال کرد زدی گفتم نه من هیچ دارویی نگرفتم کلا گفت پس مشکل نداره

اگه تو بارداری عفونتم داشته باشی ممکمه ک نشه ذخیره کنن

من کم اوردم  مدام میگم کاش هیچوقت از اتاق عمل بهوش نیام و تموم بشه این دنیا برام😢😢😢

ستاره جانم عزیزم حتما از یکی از همکارهای خوبت کمک تخصصی بگیر عزیزم تو اینجور مواقع آدم فقط به یک‌ گوش احتیاج داره تا براش حرف بزنه و قضاوت نشه میدونم خودت تمام مراحل و روند درمان رو میدونی اما حتما از یک آدم بی طرف که نمیشناستت کمک بگیر فکر کن هیچی از روانشناسی نمیدونی این روند ادامه داشته باشه دچار افسردگی بعد زایمان خواهی شد با سه تا بچه برات خیلی سخت میشه این قضیه دیگه ماشاالله خودت واردی و بهتر از من میدونی پس حتما حتما همین امروز به یه روانشناس ماهر مراجعه کن 

انشاالله که مشکل همسرت هم به زودی زودی مرتفع بشه

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
سلام و شبتون بخیر بچه ها بالاخره ازونی ک‌میترسیدم سرم اومد بخاطر فشار زیاد مشکلاتی ک گفتم جدیدا دا ...

یعنی اول صبحی منتظر بودم هااا

تا خوندم همینطور اشکهام سرازیر شد 😭😭😭

منم این روزها اینقدر پاچه میگیرم که خودم دیگه حالم از خودم داره بهم میخوره.... 

دختر کوچیکم هم یه خورده دیشب تبدار و حال ندار بود بردم دکتر همینجور گریه میکردم دکتره هاج و واج به من و شکم قلمبه ام نگاه می‌کرد و در عجب بود 

همسرم هم که قول داده بود تا 30 آذر هیچ ماموریتی قبول نکنه امروز رفت دوباره ماموریت البته 3 روزه برمیگرده ولی من حسابی از خجالتش دراومدم و با یه وضع بدی راهی اش کردم 😭😭😭

ساعت 4 و نیم صبح رفت منم بعد رفتنش رفتم نشستم زیر دوش یه دل سیر گریه کردم 

یهو ساعت 5 و ربع دیدم برگشت خونه و گفت خداشاهده عوارضی رو هم رد کردم اما دلم آشوب بود برگشتم فقط بغلت کنم بگم دوستت دارم ❤️ و دوباره برم قول میدم فردا برگردم و تا جمعه نمیمونم😭😭😭😭😭

من اصلا از خجالت نمیدونستم چی کنم؟ 

خلاصه چنددقیقه ای موند و اذان گفت و با هم نماز خوندیم و رفت خدا پشت و پناهش 😔😔😔

هر روز هم که سر ناهار شام خوردن با دخترهام جنگ اعصاب داریم 

دیشب هم که خوندم نی نی ریحون جونم اون جوری شده تو راه برگشت دکتر بودم همچین اشک می‌ریختم تموم ترسم از درد کشیدن نی نی نازش بود.... 

ولی با صحبت‌های مامان رها جون و بقیه بچه ها فهمیدم زیاد هم غیرعادی نیست و خیلی پیش میاد و درمانش هم صددرصدی یه خورده آروم شدم..... 

به خودم قول دادم امروز دیگه به خودم مسلط باشم 

یه آفتاب قشنگی پهن شده وسط اتاق خوابم که دارم کلی ازش انرژی جمع میکنم 😍😍

دختر بزرگم رو راهی مدرسه کردم و کوچیکه رو امروز مهد نمیفرستم 

از صبح هی به خودم میگم ببین همه دوستات عین تو اخلاقشون خراب شده 😜پس کاملا طبیعیه اما اینکه نخوام تلاش کنم درستش کنم غیر طبیعیه 

پس به امید یه روز خوب و خوش برای تک تک دوستهای گلم چندتا سوال رو جواب بدم برم زیارت عاشورای امروز رو گوش کنم و برای تک تکتون انرژی های مثبت و عشقم و روونه کنم 😍😍😍😍😘😘😘😘

2738
عزیزم نگران نباش منم مامانم 2 سال پیش درمانش تموم شد و خداروشکر الان سلامته سلامته اون ریختن مو بخا ...

الهی شکر که مامان حالش خوبه الحمدلله 😍😍😍

من همه ترسم از برگشت دوباره اش هست یا اینکه متاستاز کنه 

نمیدونم چرا خواهر من هم تهوع شدید داره هم استخون درد وحشتناک 

ولی الحمدلله آخرین جلسه اش 27 آبانه و بره دیگه برنگرده ایشالله 

مامان منم 15 سالگی منو به دنیا آورده و الان 51 سالشه 

بیشتر جاها فکر میکنن با هم خواهریم😜😜😜

چرا فاطمه جان؟؟! میشه بگی چی گفت که منصرف شدی؟؟!

ببخش از دیروز منتظرت گذاشتم 

بحث اول به خاطر امپول ریه بود که گفت نباید بزنی 

بحث دوم سر این بود که فقط یک بار اونم با درصد احتمال 20 درصد موفقیت ذخیره بند ناف قابل استفاده است و اینکه برای بعضی بیماری‌ها زبونم لال اصلا قابل استفاده نیست و یا اینکه ممکنه برای یه بیماری به چندین واحد نیاز بشه که از ما نهایت دو واحد میتونن ذخیره کنن.... 

و اینکه در 70 درصد موارد اصلا منطبق با خود بچه یا خواهربرادر دیگه اش نمیشه و..... 

کلا یه تیری در تاریکه توصیفش کرد که نباید خیلی بهش امید داشت 

نمونه های درمان شده ای که فیلم هاش رو نشونمون داد اینقدر کم بود که آدم میگفت به خدا توکل کنه خیلی بهتره که به یه ذخیره خون بخواد اکتفا کنه 

خیلی سخته امروز وقتی پاشو آتل میبستن گریه میکرد منم همراش همینجور گریه میکردم الان صورتمو ببینی وحشت ...

میفهمم چی میگی... خدا بهت کمک کنه عزیزم

ولی با توصیح دوستان و سرچی که تو گوگل کردم اصلا جای نگرانی نداره عزیزم 

فقط برو ده تا نون صدقه بده زود متوجه شدی الحمدلله 

اگه دیر میفهمیدی یه خورده دردسر داشتی 

چرا گلم..خدا نکنه یه روحیه بخش تو تاپیک داشته باشیم اونم تویی....نبینم غمتو....قوی باش مثل همیشه... ...

کلی از این پیامت انرژی گرفتم 😍😍😍😍

من ظاهر خیلی قوی و محکمی دارم 

همیشه همکارها به روحیه ام و اخلاقم غبطه میخورن اما از درون خودم میدونم چه نخاله ای هستم 

تو مشکلات زود کم میارم و خیییییلی زودتر خودم رو جمع میکنم 😁 😁 😁 😁 

خوشحال شدم که منو با خاطراتم تونستی تفسیر کنی😜😜😜

انشاالله که سلامتی کامل حاصل میشه عزیزم توکل کنین به خدا❤️❤️❤️

توکل مون فقط به همون خدای باباسرمونه.... 

و شک ندارم بابای مهربونم از تو آسمونها هوامون رو داره همینجور که تا الان تو تک تک لحظات و ثانیه های زندگیمون وجود پر مهرش رو ازمون دریغ نکرده و و پشت و پناهمون بوده

اینم بالاخره یه امتحان خیییییلی سخت بود که ایشالله روسفید ازش دربیاییم بیرون 😍😍😍

گریه نمیکنه برده بودم دکتر ولی داروی نفخ داد گفت شکمش باد داره

اره نی نی منم دکتر بردم گفت نفخ شدید داره،دختر من فوق العاده خوابش سبکه شبا همش بیداره

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706