2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااام منم دیروز دخترم بدنیا اومد😍😍😍

عزیزم تیریک میگم

به سلامتی🌹🌹

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
سلام دوستان من امروز ۴۰ هفته شدم هنوز از دردا خبری نیست دکتر هم معاینه کرد گفت سر بچه هنوز بالاست

منم دقیقا شرایطم همین بود

دکتر بستریم کرد بیمارستان دارو گرفتم با دارو دهانه رحمم باز شد 

تقریبا 16 ساعت طول کشید از زمان بستری تا به دنیا اومدن نی نی

ولی سخت بود برام هم خیلی طولانی شد هم خیلی درد کشیدم چون بچه بالا بود

زمان زایمانم پایین نبود خیلی هنوز

کلی ماماها کمکم کردن تا به دنیا اومد از بالا کلی شکممو فشار دادن 

ولی خب خداروشکر بعدش اذیت نشدم و زود رو پا شدم

2728
😅😅😅😅 نه عزیزم چند روزشه همش....تازه بدنیا اومده ریه اش یکم ناراحته

اها،،انشالله به حق همین روزای عزیز بهترشن

روز ها،،،،ماه ها،،،،ساعتها،،،،ثانیه هاااا،،همینطور داره میگذره امااااا😔😔😔😔😔دریغ از اینکه یه چیزی میخوام و نمیشه،،،خدایاااا همینجور روزا داره میگذره نمیخوای بهم نیم نگاهی کنی!!!!!!؟؟؟؟😔😔😔اینجا روی زمینت یکی هس که دلش خیلی گرفتهههه،،دلش یه معجزه میخواد،یه نگاه از طرف توووو،میشه بهم نگاه کنی و این ماه بشه همون چیزی که من میخوام!!!!!!؟؟خدایااااااا فقط یه معجزه،یه هدیه،یه لطف،خواهش میکنم ازت😔😔🙏🙏🙏😔😔😔،،،میشه برا نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستی!!؟؟ممنون❤  ،،،،،،خدایااااااا داره به یسال نزدیک میشه،یه ماه دیگه میشه یسال که منتظر نی نی ام نمیخوای بهم نگاه کنی؟؟؟!!!!😔😔بخدا خستممممم دارم فکر میکنم نکنه نازا هستم،خدایاااا تو رو به بزرگیت قسم میدم این ماه هدیه بهم بده،همش دارم روزا رو میشمارم،،هی میگم این ماه حتما مامان میشم ولی.....😔😔😔خدایاااااا نگام کن.خواهش میکنم ازت😔😔💔 خدایاااااا یسال شد و ندادی💔😔خواهش میکنم ازت بهم نگاه کن،توروبه بزرگیت قسم میدم بهم نگاه کن،خواهش میکنم😔😔💔💔💔💔💔🙏🙏خدایاااااااا شکرت بخاطر هدیه ای که دادی،ممنونمممممممم،مرسی بابت معجزه ات ممنون که لایقم کردی یه دنیاااااااا ممنون❤❤❤❤امروز بالاخره بی بی چکم مثبت شد ۱۳۹۹/۴/۲۰😍😍میشه یه صلوات مهمونم کنین؟؟!❤😍ممنون❤❤😍😍گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍😍نی نی قشنگم میدونم خداحافظ و مراقبته عزیز مادر💖انشالله به همین زودیا صدای قلب قشنگتو بشنوم عزیز مادر👶👶💖💖،،خدایااااااا کنجد کوچولومو به تو میسپارم🙏🙏💖💖💖😍😍😍👶👶👶خدایااا شکرت ممنونتم،امروز صدای قلب فندقیمو شنیدم خدایا هزاران مرتبه شکرت عاشقتم1399/5/9💖💖😘😘😍😍👶👶🙏🙏خدایا به موقع اش سالم بزار بغلم ممنون خدا جونم💖😘😍👶🙏امروزاولین سونو رفتم۹۹/۶/۱۵خداروشکرخوب بود خدایاجون ممنون😘❤خدایا شکرت❤
سورری_۵۰۰۰ قاصدک_۱۰۰ تیر۲۸_۱۰۰ یوحنا_۱۰۰ کاربر۱۰_۱۰۰ سلینا_۱۴ شهناز_۱۰ نرگسی_۲۰۰ مامان سلینتا_۲۰۰ دو ...

منم 1000تا مجدد 

اون 1000تا رو فرستادم امروز.فردا هم این یکی ها

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.
منم 2 ساله اقدامم و منتظر این ماه امپول دارم میزنم برا دعا کنید این ماه منم مامان بشم 😢😢

سلام عزیزم.منم اقدامی هستم.این گروه رو خیلی دوست دارم.با اینکه بچه ندارم ولی همه ی بچه هارو میشناسم و دوسشون دارم تقریبا از چند ماه پیش هرروز میام سر میزنم و با تاپیک پیش میرم.انشالله زود زود دامنت سبز بشه.

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.
سلام عزیزم.منم اقدامی هستم.این گروه رو خیلی دوست دارم.با اینکه بچه ندارم ولی همه ی بچه هارو میشناسم ...

ایشالله همه‌منتظرا دامنشون بزودی زووود سبز میشه......

من مطمئنم😇 ازروز اول برا همه منتظراااااا دعا کردم تا همین لحظه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بسلامتی گلم قدمش خیر باشه...بیا برامون‌تعریف کن حتما❤️❤️😇

من سی وهفت هفته رفتم معاینه دوسانت باز بودم .سی وهشت سه سانت..دقیقا سی ونه هفتم داشت کامل میشد ک از شب قبل دردایی نیم ساعته داشتم .‌از جایی ک حاملگی پر دردی داشتم فک کردم کاذبه..ساعت سه خابیدم هفت از درد بیدار شدم تو ترشحام رگه خون بود و دردام پنج دقه ای شده بود و نسبتا قابل تحمل

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
2706