2733
2734
کار خوبی میکنی من خیلی سنگین شدم به زور بلند میشم و میشینم غصم گرفته چه جوری به وزن قبل بارداری ب ...

چقدر اضافه کردی؟؟

من ۱۲- ۱۳ کیلو حدودا😐✋🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالله که مسمومیت نیست اگه سونو  و نوار فلب خوب بوده😇...فشارت چی ؟! فشار خونت که بالا نرفته؟؟ ...

مشکل همین فشار خونم بود که بالا میرفت

آزمایشم اوکی بود

مرخص شدم دیروز و اومدم خونه

فقط لیست غذایی گرفتم و باید رعایت کنم و استراحت تا روزی که نوبت دکتر دارم

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
منم سر دومی اینجور شدم  با وجودیکه جواب ازمایش خوب بود اما بازم ختم بارداری دادن اما الحمدلله ...

ممنون عزیزم

منم جواب خوب بود

مرخص شدم اما با کلی رعایت و...

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
2738
مشکل همین فشار خونم بود که بالا میرفت آزمایشم اوکی بود مرخص شدم دیروز و اومدم خونه فقط لیست غذایی ...

عزیزم منم مشکل فشار خون دارم

از هفته ۳۰ تا حالا غذاهای کاملا بی نمک میخورم

غذاهام فقط آب پز و کبابی 

با رژیم تونستم فشارمو کنترل کنم

دستگاه فشار خون از مامانم گرفتم روزی چند بار فشارمو چک می‌کنم

دکتر بهم از همون ۳۰ هفته گفت منتظر زایمان زودرس باش

هروقت فشاری بالا بره اورژانسی باید سزارین شی

خداروشکر من خیلی رعایت کردم تو رژیم غذایی 

سعی کردم تا جایی که میتونم استرسم کم باشه ‌

از گرما دوری کنم

همیشه جایه خنک باشم تا فشارم بالا نره

فعلا تا این هفته رسیدم

پسرم من و بابایی خیلی دوست داریم 👪
کار خوبی میکنی من خیلی سنگین شدم به زور بلند میشم و میشینم غصم گرفته چه جوری به وزن قبل بارداری ب ...

والا چی بگم من کلا ۷کیلو اضافه کردم الان اما منم عجیب احساس سنگینی دارم تو ویزیت دوشنبه نیم کیلو  هم کم کرده بودم 

سر دخترم تقریبا ۱۴کیلو اگه اشتباه نکنم اضافه کرده بودم روزی که اومدم خونه از بیمارستان قشنگ ۱۰کیلو کم کرده بودم از ۶۷به ۵۷رسیدم اگه شیر دهی منظم باشه زود کم می کنین من دو ماه بعد زایمانم رفتم اداره هیچ کس باورش نمیشد زایمان کردم اینقدر که لاغر شده بودم 

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2706