2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟دکتر یه کم نگرانم کرد با این همه ازمایش که نوشته.آرومتر شدم به شماها که گفتم

نه نگران نباش   فقط گفت اگ کیسه ابت پاره شد سریع برو بیمارستان   اصلا صبر نکن    و پشت ماشین دراز بکش

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2720
اره خداروشکر دیگه اخراشه امروز روز آخر کارم بود دیگه مرخصی هامو رد کردم البته هنوز هم کلی کار دارم ...

خب خداروشکر😍🙏 اتلیه هم به چشم تفریح ببین بابا جان کاری نمونده فک نکن بهش😝😝😝

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ای بابا تا ۲ هفته که دیکه همه اومدن و رفتن🙄 رنگ معمولی کردی یا با دکلره؟؟  دوس دارم بعد ۱۰ ...

منم   بیشتر دلم خرید میخواد واسه خودم😅😅😅😅رنگ   بدون دکلره گذاشتم   گرفته مثلا فک کن    ان   ۸     گذاشتم  قهوه ای سوخته شد   حالا برو ارایشگاه   پوست مو    شما شاید فرقکرد  شاید بازکنه  

ما برا گل دخترمون پریا انتخاب کردیم.دختر اولم هم پانیذه. البته من پرنیا رو بیشتر دوس دارم ولی باباش ...

پرنیا قشنگه     دوس دارم   

2714
سلام بچه ها    من دوباره اسم جدید بسرم   زده   چکارکنم  تمنا  آلا&nbs ...

بین اسمای خودت آلا رو دوووووووست🤗🤗🤗

اخرش آ داشته باشه🤔🤔🤔 نیلا ❤ سدنا ❤ لیا ❤ لنا❤

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
بچه ها من بالای شکمم زیر قفسه سینه ام امروز هی میگیره و ول میکنه هی باید نفس عمیق بکشم تا خوب بشه 😥 ...

دقیقا کجا مامانی😁😁😁 خوب اگر با نفس عمیق  خوب میشه خوبه که، زیاد مچاله نشین، سینتو بده بیرون و نفس بکش، سعی کن نرمش کنی دستاتو اینا رو هی باز و بسته کنی شاید جوجت اونجا حاش راحت نبوده فشار میاورده🤭🤭🤭❤

منم   بیشتر دلم خرید میخواد واسه خودم😅😅😅😅رنگ   بدون دکلره گذاشتم    ...

عزیزم تاریخ من و شما مثل همه 

من حوصله اریشگاه ندارم میخوام خودم رنگ بگیرم بذارم 

سبزه هستم بنطرتون چه رنگی بگیرم بزارم 

2706