2733
2734
سلام به همگی دلم براتون تنگ شده بود حالم خوب نبود  دل و دماغ نداشتم اصلا گوشی دست بگیرم&nb ...

سلاااام دوستی!!!😍 کجایی تو؟؟!!! بابا چشمام خشششششک شد به این در😢😢😢 چی شده!؟؟؟؟😥

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نه اتفاقا با وجود اینهمه تغییر جسمی، بازم اروم بودم  ولی دو نفر که بهم گفتن خب دلم یکم اشوب شد ...

حالا تکون نمیخورد میگفتی چرا کم تکون میخوره😅😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رویالی یه چیزی میگم شما یه چیز میشنوی یعنی داغونااااا. قربونش برم.... سالم و به موقع بیاد الان هرک ...

ای جانم خدا ببخشه به هممون...مال منم که ۵ هفته از شما عقبترم زیاد تکون میخوره دیگه وای بحال شما😃😄

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نه اتفاقا با وجود اینهمه تغییر جسمی، بازم اروم بودم  ولی دو نفر که بهم گفتن خب دلم یکم اشوب شد ...

منظورم اینه تا۳۰ رسیدی بعداینم خدا بزرگ  راستش چندروزه تکونش کم کم ویواش شده 

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
سلام به همگی دلم براتون تنگ شده بود حالم خوب نبود  دل و دماغ نداشتم اصلا گوشی دست بگیرم&nb ...

سلام عزیزم خدا بد نده

انشا... که حال دلت خوب خوب شده باشه و این چندهفته دیگه هم به خیر و خوشی سپری کنی و نی نی گل تو بغل کنی

2738

سلام گلم اتفاقاچندروزی تو فکرت بودم  که نیستی گفتم حتما کلاسای بارداری وبابچه اولش سیسمونی سرگرمه

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
دکترا دلیلی براش پیدا نکردن  یهویی قلبش ازکار افتاد

الهی بمیرم😨😭😭😭😭😭 این برای خودتون پیش اومده یا دخترتون؟؟! آخه خودتون الان تیکر داریدکه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
تک تخته علاوه بر کلی پول ک برا بیمارسان میدیم.برا اتاق جدام هفصد ازاد باید بدیم😑عمرا بگیرم

انقده پول بیمارستان میدیم هفتصد پیشش چیزی نیست 

در عوض راحتم 

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
مرسی عزیزم. برامنم تو ۲۹ هفته زد گرید۱. فک کردم شاید کم باشه. نهم نوبت دکتر دارم

عزیزم من از این چیزا سر درنمیارم😆

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
الهی بمیرم😨😭😭😭😭😭 این برای خودتون پیش اومده یا دخترتون؟؟! آخه خودتون الان تیکر داریدکه

برای دخترم 

این تیکر یکسالگی پسرم

من مامان آذر97 بودم

این تیکر یکسالگی گل پسرم است 

شماها باردارین خواهش میکنم درحق دخترم دعا کنین

دعای زن باردار بیشترمورد توجه خداست

ایشالا همگیتون سر وقت خودتون وراحت زایمان کنین 

خداپشتو پناهتون باشه

این تیکر یکسالگی گل پسرم است 
2706