2726
بچه ها جون من الان از دکتر دارم میام تو یه ماه ۳کیلو اضافه کردم 😰😩😩😩

ماهاای بالا زیاد اضافه میکنه ادم...بیخیال فکرشو نکن

منم ماه قبل دو‌کیلو اضافه کردم تازه من ماه پنجم بودم😞 کووووو تا ماه هشتم ..نهم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترا حالت شکم شما چه شکلیه؟ 

ببینید... من کلا شکم زیاد اوردم... پهلو و اینا نه چندان. حالا ۲ روزه که درد دارم و تیرکشیدن رحمم دوباره شروع شده. کلا از دیروز یه حال عجیبم. حالا امروز تو ازمایشگاه دوتا خانوم دیدنم میگن چرا انقدر شکمت پایینه. انگار دم زایمانته. 

وای اصلا قلبم هری ریخت. هردو هم باتجربه به نظر میومدن. ولی بابا این حرفا چیه به زن حامله میزنید؟؟؟ خودمون کم نگرانی داریم اینارم میشنویم دیوونه میشیم خب

حالا نکنه زایمان زودرس داشته باشم؟ نوبت دکترمم شنبه ست. اصلا جون ندارم زودتر برم سراغش

شماها درد و تیرکشیدن دارید؟ شکمتون بالاست یا پایین؟؟

😂😂ماشالا.نوشجونت همه ب کنار.دعوای دکترم ب کنار😧

قربونت برم 😁

مسئله اینجاست که من درست و حسابی هم غذا نمیخورم البته نون و برنج زیاد مصرف می کنم گوشت و مرغ و ماهی نمیتونم بخورم😰

دکتر گفت میوه سبزیجات گوشت و مرغ و ماهی و لبنیات و حبوبات بخور شیرینی نخور که نمیخوردم نون و برنج هم کم کن 

دعوا نکرد😁🤪 اخه من به دوره کاهش وزن هم داشتم 

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
ماهاای بالا زیاد اضافه میکنه ادم...بیخیال فکرشو نکن منم ماه قبل دو‌کیلو اضافه کردم تازه من ماه پنجم ...

میدونی عزیزم خودم احساس نمیکنم چاق شدم اخه 🤔فقط از امروز حس سنگینی عجیبی دارم 🧐فکر کنم بیشترش برای جوجه خان هست این اضافه کردن 

البته اینم بگم امروز تا مرز ترکیدن ناهار خورده بودمااااااا یه کیلوشهم برای این بوده احتمالا 🤪😂😂😂

منم ماه ۶، ۳ کیلو اضافه کرده بودم که دکترم شک کرد و برام آز ادرار ۲۴ ساعته برای دفع پروتئین داد ...

برای من چیزی نگفت چون یه دوره کم کرده بودم و بعد ها همدیگه کیلو یه کیلو اضافه میکردم  به نظر غیر طبیعی نمیاد چون الان تو ماه هستم بالاخره وزن بچه هست وزن مایه امنیوتیک هست فقط خودم خیلی شوکه شدم 

میدونی عزیزم خودم احساس نمیکنم چاق شدم اخه 🤔فقط از امروز حس سنگینی عجیبی دارم 🧐فکر کنم بیشترش برای ...

خب همون بود پس..کم کردن وزنتو جبران کردی تازه خخخخ

نهاره تو معده و روده ات هم که سرجاش مزید بوده😉

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
دخترا حالت شکم شما چه شکلیه؟  ببینید... من کلا شکم زیاد اوردم... پهلو و اینا نه چندان. حا ...

ول کن در دهن مردمو نمیشه بست بهشون میگفتی  ما خانوادگی شکمامون پایینه ژنتیکیه😁🤣🤪

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام نیلو جان خوبم مرسی....نینی هم خوبه فعلا😃😅 تو چطوری؟❤️درچه حالی این روزا؟😇😘

خوبم گلم .فعلن میخوام از زندگیم لذت ببرم .چند سااله درگیر بچه داری بودم میگم حالا که خدابچه بعدو  عقبش انداخته منم راضی باشم و یزره به خودم برسم .تا بعد نگم جوونیمو پای بچه گزاشتم .خخخخ 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.

من چرا این تاپیکو ندیده بودم؟؟؟

بچه ها نگران حرکت بچتون هستین؟؟ من همش حواسم هست دیگه دارم دیوونه میشم

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍
دخترا حالت شکم شما چه شکلیه؟  ببینید... من کلا شکم زیاد اوردم... پهلو و اینا نه چندان. حا ...

درد و تیر کشیدن که این روزا طبیعیه ولی اگه ورزش بارداری انجام بدی کم میشه.شکم پایینم به ژن ادم مربوطه اونکه زایمان زودرسه بچه میاد پایین .برا من شکمم بالا بوود ولی بچرو گفت اومده تو لگن .بازم انقد مهم نبود که بگن زایمان زودرسسی فقط یزره رعایت میکردم .سر موقع هم دنیا اومد.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
2706