2703
2553
دوستان من دیشب رفتم سونو وزن بچه هام۱۸۰۰بود بنظرتون خوبه؟

به نظرم بايد يكم تقويت كنين چون زودتر هم دنيا ميان سعي كنين هر روز بستني و كباب بخورين تا وزن بگيرن

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شنیدم بستنی خوبه اما دیابت بارداری دارم نمیتونم بخورم😭😭این ۳هفته رو باید رو کباب برنامه بریزم ...

کباب  و ابگوشت و ...

موز هم بخور هر روز فقط یبوست نگیری

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2456

بچه ها چرا نی نی من ی روز خیلییییی شدید تکون میخوره فشار میده،ی روز کلا ارومه؟؟؟؟الان مثلا صبحونه خوردم کیک خوردم ولی تکون نخورده،چقد استرس زاس این روزا

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
دخترگلیا میگما من از بین همه دردا فقط تخمدانو نداشتم که بالاخره خودشو نشون داد😃 اونم یه طور خ ...

واااای تو چقده شبیه منی😂 من توام یا تو منی؟🤣❤ عزیزم طبق معمول طبیییییییعیییییییه خخخخخخخ😍😁✋✋✋

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
بچه ها چرا نی نی من ی روز خیلییییی شدید تکون میخوره فشار میده،ی روز کلا ارومه؟؟؟؟الان مثلا صبحونه خو ...

خب خوابیییده بابا استراحت میکنه خستس،چیکارش داری جوجه طلاییه خاله رو😠😂😂😂😂🤩🤩🤩

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2714
دوستان من دیشب رفتم سونو وزن بچه هام۱۸۰۰بود بنظرتون خوبه؟

دکتر سونو چی گفت؟

اگه بنظرت کمه قاووت یا سویق بگیر یه قاشق تو شیر بریز بخور

هر روز نه ها، مثلا یه روز درمیون. خیلی تاثیر داره

خرما هم خوبه

دکتر سونو چی گفت؟ اگه بنظرت کمه قاووت یا سویق بگیر یه قاشق تو شیر بریز بخور هر روز نه ها، مثلا یه ...

خرماهم میخورم واقعا انرژی زاس و بعضی مواقع که بیحالم معجزه میکنه

خوشبختی یعنی من و همسرم زیر چتر خدااا
خب خوابیییده بابا استراحت میکنه خستس،چیکارش داری جوجه طلاییه خاله رو😠😂😂😂😂🤩🤩🤩

خخخخخخ خوب ادم نگران میشه،قربونت خاله جون

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706