2737
2734

که اولین بار بوده به گوشتون میخورده و خیلی تعجب کردید😲😲😲😲

خودم یکی اینکه یکی نوشته بود تو آش رشته گوشت قلقلی میریزیم

یکیم اینکه یکی شوهرش عصبانی شده بود رو فرش جیش کرده بود😷

یکیم همین دیشب خانمه قهر رفته بود بالا پشت بوم تو سرما بخوابه واسم خیلی عجیب بود 

آرامشم در این روزها مدیون انتظاریست که دیگر از هیچکس ندارم😊

الان اگه بمیرمم هیچی یادم نمیاد😑اما زیاد دیدم

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی میگفت شوهرم میخاد دوستمو صیغه کنه منم راضی شدم چون خیلی دلش میخاد باهاش س.ک.س کنه    

عجبببببب

ب قول یار قدیمیم 😍زندگی افسانه 😍افسانه هاست 😍هر کی دلبند به اوست😍دیوانه ی دیوانه هاست 
2738

یه خانمی اومده بود درد دل کنه که باردار نمیشه . یه کاربر دیگه اومده بود با بی رحمی تمام بهش میگفت بیا منو برای شوهرت بگیر واسش بچه بیارم . با همه هم دعوا میکرد که همه مردا خرابن و با دخترا رابطه دارن و شما خانمای متاهل نمیفهمبد و کلی فحش و دری وری 

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!

یکی میگفت بچم باید به مادر من بگه مامان جون و به مادر پدرش بگه مادر جون 

از نظرش مامان جون بهتر بود  میگفت میخوام بهترین واسه مامان من باشه خدایی هنوزم که بهش فکر میکنم شاخ در میارم🙄🙄🙄🙄🙄

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

بنظرم گوشت قلقلی تو اش خوب بشه ها من تاحالاامتحان نکردم امابنظرخوب میاد😋

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊
2706