2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما فقط هاشمی میخریم .قیمت ها فرق میکنه دیگه برنج امسال رو از خود شمال ۱۵ تومن خریدیم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728

ما که قدرت خرید برنج ایرانی نداریم بیشتر نواقع هندی مجبوریم بخریم

من مسیر کوچه علی چپ را خوب بلد شده ام : نه بحث میکنم ؛ نه منت میکشم ؛ نه تسلیم میشوم ؛ سرم را پایین می اندازم و کار خودم را میکنم !  اگر ببینم جایی به شخصیت و ارزشم توهین می شود بدون هیچ  حرف و کنایه ای کنار میکشم . دیگر حتی به رفتارهای دیگران ذره ای اعتنا نمیکنم دلیلی ندارد برای اشتباهات و خطاهای آنها آرامش من خراب شود .. به درک که چه فکری راجع به من می کنند فکر آنها مرا خوشبخت نمیکند من برای چیزهایی که به من مربوط نیست وقتم را هدر نمی دهم . "زمان" و " افکار "من با ارزش ترین داشته های من در زندگیست به هیچ قیمتی از آنها نخواهم گذشت .. من نیامده ام بحث کنم ؛ حرص بخورم .. من به این جهان آمده ام که شاد و قدرتمند باشم ؛ من نیامده ام" غصه ی بی لیاقتی دیگران را بخورم ..."

راستشو بخوای... توی این 8 سال زندگی که اشپزی میکنم... هنوزززز برنج ایرانی باب دلم رو نخوردم... همشون یک ایرادی دارن... ولی بازهم فقط بخاطر عطر و خاصیتش... ایرانی میخورم

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

ما برنج رودبار میخریم ،شوهرم کمباین داره میره برنج میزنه نصف حقوقش برنج برمیداره کیلو 12ولیمردم از مغازه بخوانبخرن کیلو 16

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2738

مهمون بودم، برنج طارم سپیدرود پخته بودن وااای چه بویی داشت 😋

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
و از آشنا کشاورز میخریم امسال کیلو 11نیم خریدیم  از مغازه حتما آشنا باشه تا قاطی نباشه و البته ...

تازگیا  کشاورز خریده بودیم بعضی برنجا زرد بود بغض باش سفید خوشم نیومد

برای شادی روح پدر بزرگم صلوات میفرستی دوست خوبم♥♥♥
2706