2726
عنوان

چی کار باید کرد؟

118 بازدید | 7 پست

سلام دوستان امروز قرار بود من و دوستم بچه ها رو ببریم سینما برای آهوی پیشونی سفید....وقتی رفتیم متوجه شدیم تو سانسش ساعت ۸ پخش ندارن به دلیل اینکه فقط ۴ تا صندلی فروخته شده بود....بعد بهمون گفتن ساعت ۹ یه پخش ویژه برا بچه های سرطانی هست میتونیم بچه ها رو اون سانس ببریم...تمایل نداشتیم بریم چون گفتن بچه ها با سرپرست میان و من فک کردم بچه های ما با مامان برن ببیننشون ناراحت میشن... بچه دوستم اصرار کرد که همون سانس نه رو بریم و ما به ناچار رفتیم...همون جا به دو دلیل اعصابم خیلی خورد شد یکی اینکه مادرهاشونم بودن و ناراحته این بودم با دیدن بچه های ما ناراحتیشون دو برابر بشه دوم اینکه همش فیلم می گرفتن و من خیلی معذب شده بودم و سوم اینکه ما هم جزو بچه ها گفتن رایگان بیایین برید (چون سانس تشکیل نشده بود) چندبار گفتم بچه ها بریم دیروقته باباتون گفته زود خونه باشید...بماند گوش ندادن و رفتیم تو و بعد شروع شدن فیلم به بهانه ترسناک بودن دوستم گفت بریم و پاشدیم اومدیم بیرون....حالا سوال من....کار درست چیه؟! ما باید راحت می رفتیم می نشستیم تا اخر فیلم میدیدیم با مادر ها صحبت می کردیم؟! طبیعی بود معذب باشم یا ضعف شخصیتمه؟

شما باید راحت میرفتید و فیلم و میدیدید بچه های سرطانی فرقی با بقیه بچه ها ندارن و مادراشونم نیاز ب احساس ترحم بقیه جامعه ندارن .کار مسئولی ک اون بچه ها رو جدا از بقیه برده بنظرم جالب نبوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عیب نداره قلبت مهربونه

آخه فقط این نیست ته دلم فک می کنم کمی هم بدو بدو برگشتنمون به خاطر این بود نخواهیم تو فیلمها باشیم...که مثلا فردا کسی نبینه اینم اعصابمو خورد می کنه...

2728
شما باید راحت میرفتید و فیلم و میدیدید بچه های سرطانی فرقی با بقیه بچه ها ندارن و مادراشونم نیاز ب ا ...

درست می گید کاملا ولی از اینکه سانس رایگان یه سری دیگه رفته بودیم هم مقید بودم....

بزور ک نرفتی عزیزم خودشون گفتن اشکالیم نداره  اصلش باید اینچیزا رایگان میبود ک نیست

مرسی عزیزم...اعصابم خورد بود گفتم شیر کنم....نفس فیلم گرفتنشون ولی به نظرم جالب نبود نمی دونم والا