2737
2734
عنوان

بند ناف تک شریانی

| مشاهده متن کامل بحث + 5161 بازدید | 47 پست
ممنون عزیزم جواب دادی خیلی نگران بودم خداروشکر خدا دخترت رو برات نگه داره😍

سلامت باشی . انشاالله به سلامتی زایمان کني 

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
ممنون عزیزم جواب دادی خیلی نگران بودم خداروشکر خدا دخترت رو برات نگه داره😍

سلام گلم ببخشید پسر شما تاالان خوب وزن گرفته ؟انشالله مشکلی نداره؟امروز من فهمیدم دخترم تک شریانه دارم دق میکنم

خداجونم شکرت❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم . بله دخترم به دنیا اومد . اگه جواب غربالگري و امنيو سنتز سالمه جای نگرانی نداره 

سلام عزیزم خداروشکر نینیتون سالم بدنیااومده منم مشکل شما رو دارم آزمایش آمینوسنتز چجوریه؟من فقط دکترم اکوی قلب گفته ؟هزینه اش چقدرمیشه

خداجونم شکرت❤❤❤

سلام عزيزان منم بند ناف پسرم تك شريانيه خيلي نگرانم تورو خدا هركي اين مشكل راداره در تبادل باشه چه آزمايشاتي ميره و چكار ميكنه انشالله همه بسلامتي بچه هاشون را بغل بگيرن 20فروردين سونو سه بعدي رفتم و بايد 20 ارديبهشت دوباره تكرار كنم خيلي نگرانم 

2731

دوستان سلام. منم بند ناف پسرم تک شریانیه. ممکنه بیاین یه گروه بزنیم برای همین موضوع؟ من با دو تا دکتر مشورت کردم گفتن با توجه به غربالگری که مشکلی نداشته، مشکلی نداره ولی خودم خیلی نگرانم. 

سلام عزيزان منم بند ناف پسرم تك شريانيه خيلي نگرانم تورو خدا هركي اين مشكل راداره در تبادل باشه چه آ ...

پسر منم تک شدیانیه تو سونوی ۱۸ هفتگی گفتن..اکوی قلب انجام دادم و دکترم گفت یا ازمایش سل فری یا امینوسنتز هم باید انجام بدم هزینه هر جفتش بالا هست اما چاره دیگه ای نیست..منم خیلی استرس دارم و غصه خوردم..فردا احتمالا میرم واسه آزمایش..امیدوارم بچه های هممون سالم و سرحال بونیا بیان ان شاالله

دوستان سلام. منم بند ناف پسرم تک شریانیه. ممکنه بیاین یه گروه بزنیم برای همین موضوع؟ من با دو تا دکت ...

پسر منم تک شدیانیه تو سونوی ۱۸ هفتگی گفتن..اکوی قلب انجام دادم و دکترم گفت یا ازمایش سل فری یا امینوسنتز هم باید انجام بدم هزینه هر جفتش بالا هست اما چاره دیگه ای نیست..منم خیلی استرس دارم و غصه خوردم..فردا احتمالا میرم واسه آزمایش..تازه سونوی سه بعدی هم واسم نوشته اونم باید برم..فک کنم ماها تا اخر بارداری باید کلی استرس بکشیم..امیدوارم بچه های هممون سالم و سرحال بدنیا بیان ان شاالله

سلام عزیزم خداروشکر نینیتون سالم بدنیااومده منم مشکل شما رو دارم آزمایش آمینوسنتز چجوریه؟من فقط دکتر ...

ازمایش امینوسنتز مثل نمونه برداری میمونه..از مایع امونیوتیک که دور جنین هست، با یه سوزن نمونا میگیرن و بررسی میکنن..اکوی قلب مثل سونوگرافیه ولی فقط سلامت قلب رو بررسی میکنه..بیمارستانای دولتی با هزینه کم انجام میدن ولی مطب خصوصی و اینا از سیصد به بالا هست..گلینیک قلب صدر تو خیابون ولیعصر با دفترچه تامین اجتماعی رایگان انجام میده

2738
ازمایش امینوسنتز مثل نمونه برداری میمونه..از مایع امونیوتیک که دور جنین هست، با یه سوزن نمونا میگیرن ...

من اکوی قلب وانجام دادم البته مشهدم.باسونوی داپلروانومالی که مجددا ازم گرفت ششصدوشصت تومن شد خدارو شکر قلبش مشکلی نداشت ارگانهای بدنشم گفت سالمه فقط شریان رحمم بالاست وخونرسانی بدانجام میشه.من دوتا سقط داشتم قبل این واسه همون ازاول انوکسا واسپرین مصرف میکردم الان دیگه واسه تک شریانی نگران نیستم واسه شریان بالای رحمم نگرانم انشالله که نینی هامون صحیح وسالم دنیا بیان

خداجونم شکرت❤❤❤
سلام. کی آمنیو سنتز دادید؟؟ یعنی سن بارداریتون ؟؟

این مال بارداری 3 سال پیشمه که تو 32 هفته بچه م نموند واسم. بارداری بعدیم هفته 17 امنیوسنتز شدم و مشکلی نبود و الان دخترم 8 ماهه اس🌷

دوستت دارم خدای من... 
2706