2726

امشب فهمیدم پسر ۴ ساله ام باید عینک بزنه.ظاهرا استیگماته.حالم خیلی بده  یه دنیا غم اومده تو دلم از عصر  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من هم استیگماته از دوره ی نوجوونی تا بعد ازدواج میزد ولی الان ۱۰،۱۲ سالی هست که نمیزنه و مشکلی هم نداره 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2728

اولش گریه کردم بعدش دیگه برام عادی شد پسر منم پنج سالگی عینکی شد الان ۱۲ سالشه شکر حدا خیلی نمره ش اومده پایین

خدا رو چه دیدی شاید اون ناممکنی که بهش فکر میکنی همین روزا ممکن شد
خب چه اشکالی داره عزیزم؟ از جه نظر برات سخته؟

نمیدونم شوکه شدم دوستدنداشتم عینکی بشه تو خونواده هامون عینکی نداریم اصلا.خیلی ریختم بهم

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

اوایل سخته اما خب نباید پیش بچه بروز بدی که ناراحتی...من با خودم میگم خدا روشکر مشکلی بدترین ازین نداره دخترم...عینک  چیزیه که خیلیا میزنن و چیز عجیب غریبی نیست.. با خودت فکر کن اگه خدای نکرده گوششون مشکل داشت و باید سمعک استفاده میکردن چی؟؟؟خدا رو شکر کن مشکل بدتری نداری...پیش بچه هم چیزی نگو اعتماد بنفسشو پایین نیار...

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

‌سلام گل دختر ...دخترم از ۸ ماهگی زده تا پارسال که ۱۹ سالش بوده ..امسال دیگه برداشته .....خوب چه اشکالی داره ....هر دفعه هم یه مدل فریم ....الان بعضی وقتا الکی می زنه ...میگم نزن ضرر داره ..میگه دوستش دارم دلم براش تنگ می شه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
اولش گریه کردم بعدش دیگه برام عادی شد پسر منم پنج سالگی عینکی شد الان ۱۲ سالشه شکر حدا خیلی نمره ش ا ...

انحرافم داشت چشم پسرتون؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اوایل سخته اما خب نباید پیش بچه بروز بدی که ناراحتی...من با خودم میگم خدا روشکر مشکلی بدترین ازین ند ...

از عصر دارم گریه میکنم اما بچه تر از اونیه که دلیل گریمو متوجه شه

دلم براش میسوزه

حرف شمام درسته نباید ناشکری کرد

پناه بر خدا

‌سلام گل دختر ...دخترم از ۸ ماهگی زده تا پارسال که ۱۹ سالش بوده ..امسال دیگه برداشته .....خوب چه اشک ...

اخییی...خدا رو شکر...

اولش گریه کردم بعدش دیگه برام عادی شد پسر منم پنج سالگی عینکی شد الان ۱۲ سالشه شکر حدا خیلی نمره ش ا ...

خداروشکر

شماره چشمش چند بود؟

تو مدرسه و مهد اذیت نشد؟

2706