2737
2734
عنوان

مصرف پودرهای بدنسازی

| مشاهده متن کامل بحث + 33976 بازدید | 31 پست
من واقعا نمیدونم این آقای پسر ایروونی این اطلاعات ناقص رو از کجا اوردن به خورد شما ها دادن!

اکثر مطالبشون غلط و بیخوده...

مخصوصا این جملشون:

معمولاً اصل ها که تو داروخانه اند کیفیت پائنی دارند ( اکثر مکمل های پویان ، جواب دهی ضعیف ، امکان زدن جوش و ... //

آخه آقای نامحترم

کی گفته مکمل هایی که در داروخانه فروخته میشن و مجوز بهداشت و سازمان کنترل دوپینگ دارن..مثل همین پویان..عملکرد ضعیف دارن و باعث جوش میشن؟

مگه شما مصرف کردی؟

چرا اطلاعات مزخرفتو به خورد ملت میدی؟

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا نمیدونم این آقای پسر ایروونی این اطلاعات ناقص رو از کجا اوردن به خورد شما ها دادن!

مخصوصا این جملشون:

معمولاً اصل ها که تو داروخانه اند کیفیت پائنی دارند ( اکثر مکمل های پویان ، جواب دهی ضعیف ، امکان زدن جوش و ... //

آخه آقای نامحترم

کی گفته مکمل هایی که در داروخانه فروخته میشن و مجوز بهداشت و سازمان کنترل دوپینگ دارن..مثل همین پویان..عملکرد ضعیف دارن و باعث جوش میشن؟

مگه شما مصرف کردی؟

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..

مخصوصا این جملشون:

آخه آقای نامحترم

مگه شما مصرف کردی؟

2731
سلام
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=11363&ChatDate=8-6-1390
کسانی که قصد دارند تابستان نود و یک اقدام کنند بیاید برنامه ریزی کنیم
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
کلوب بیمه عمر و تامین اتیه بیمه پاسارگاد
http://ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=14048&ChatDate=12-1-1391
مشاوره رایگان و سوالات خود را در این کلوب بپرسید و جواب بگیرید
بیمه عمر فرزندان فقط با ماهیانه حداقل 30 هزار تومان 021-88590831 ----- 09123197174
اگه لطف کنی و اسم مکمل های غیر ببهداشتی را بگی ممنون میشم

مکمل ها همه عوارض دارن 

کسانی که دنبال سم زدایی و پیشگیری از مکمل ها  هستند برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره 09140113754 تماس بگیرید.

2738
ببنید ، هر چیزی که شندید باور نکنید !!!! خیالتون رو راحت کنم ، سرلاک مضره ؟؟؟؟؟؟؟ همون ترکیب های پرو ...

سلام،شما از نحوه مصرف مکمل با قرص تیرویید اطلاع دارید؟من بار اوله ک استفاده میکنم منتها مربیم گفت گلوتامین رو صبح ناشتا بخور وقتی خوردم بعدش دچار افت فشارخون شدم،بعد از صبحونه هم گفت پروتئین بخور ولی حس میکنم اصلا نمیتونم بخورم چون حالم بد میشه

با سلام 

پودر گلوتامین دوبیس تولید شده در کشور ایران می باشد. دارای 100 درصد گلوتامین تخلیص شده است و در ایجاد خستگی تاخیر ایجاد می کند و بازتوانی را سریع تر میکند. مصرف این محصول عارضه ای به دنبال نخواهد داشت.

بعید می دونم تاثیر خاصی داشته باشه ، مکمل ها عوارض خاصی ندارند .... به جز مواردی که به مرور کشف می ش ...

ببخشید اما مصرف بی رویه ازین مکمل ها ب همون اندازع ک تاثیر میزاره عوارض منفی هم داره احتمال ناباروری روی مردان میشه 

ببنید ، هر چیزی که شندید باور نکنید !!!! خیالتون رو راحت کنم ، سرلاک مضره ؟؟؟؟؟؟؟ همون ترکیب های پرو ...

سلام

مرسی پسر ایرونی از توضیحات کاملت، اما من هم یک سوال دارم من درحال اقدام برای بارداریم اما خب چندماهی هست ک باز تمرینات باشگاهیم رو شروع کردم تیپ بدنی من اندومورف هست برای همین خیلی دیر چربیسوزی میکنم و سوخت وساز بدنم پایینه، ب همسرم گفتم برام چربی سوز بخرن و مکمل ک بعد باشگاه بخورم حالا هم برای چربیسوزی هم عضله سازی( همسرم ۱۰ سالی بدنسازی کار کردن فیتنس وخودشون هم مصرف میکردن انواع مکمل ها و پروتئين هارو)

به نظرشما ما ك دراقدام هستيم واسه بارداري من بخام چربي سوز و مكمل مصرف كنم ايا برام مضر هست؟؟ اخلالي توي باردار شدنم ايجاد ميكنه اينها؟ ممنون ميشم واسم توضيح بديد اگر اطلاعات داريد چون هم خيلي دلم ميخاد اندام ايده المو بسازم و واقعا چربيهام اب بشن تابتونم عضله سازي كنم همم درحال اقدامم واسه بارداري ميشه راهنماييم كنيد مرسي ازتون

2706