2726
عنوان

مصرف پودرهای بدنسازی

33951 بازدید | 31 پست
سلام

میخواستم از دوستان عزیز که اطلاعاتی در اینباره دارند راهنمایی بخوام

آیا مصرف پودرهای پروتئین برای بدنسازی روی کیفیت اسپرم و باروری مردان تاثیر داره؟

متشکرم
مامان ماهک تا چقدر مطمئنی چون همسر من استفاده میکنه واصلا قبول نداره که اثر بدی داشته باشه میگه این با امپولای هورمونی خیلی فرق داره و تقریبا بی ضرره

تورو خدا اگه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعید می دونم تاثیر خاصی داشته باشه ، مکمل ها عوارض خاصی ندارند .... به جز مواردی که به مرور کشف می شند ، مثل هیدروکسی کات که سرطان زا اعلام شده .
در ضمن ، تاثیر هورمونها در بدترین شرائط می تونه ، سرطان خون و .. به بار بیاره ، استروئید ها ، عوارض دیگر .....
بعضی از استروئدی ها هستند ، که اسپرم رو کم می کنند ، و در حالت عادی ، تاثیر چندانی رو اسپرم ها ندارند ....
البته در بین مکمل ها ، داروهای ممنوعه و زیر زمینی و بدتر از اینها قلابی هستند ، که در بدترین حالت زندگی رو باد کی دهند !!!!
شما لیست مکمل ها و برندهاشون رو ، اینجا بزارین ، تا براتون تحقیق کنم ...
2728
ممنونم پسر ایرونی از پاسخگوییتون

راستش من زیاد سر در نمی ارم شوهرم از این پودرهایی که میگه فقط ساختارپروتئینی دارند توی آب حل و استفاده میکنه و به قول خودش جزئ موارد هورمونی نیست و فقط به ساخت عضله کمک میکنه

اطلاعی در مورد اینکه باعث دوجنسه شدن جنین میشه (همونطور که مامان ماهک گفتند)دارید؟راستش من خیلی نگرانم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
این جور چیزا رو برای بیمارانی که رشد جسمی کافی نداشتند و یا ضعف عضلانی داشتند ساختند ! کم کم با حرفه ای شدن ورزش این مکمل ها وارد عرصه ورزشی شد و به صورت گسترده الان تو بازار وجود داره . بهر حال اگه کسی می خواد استفاده کنه باید با مشورت پزشک و بعد از طی کردن آزمایشات مربوط باشه .
سلام dope

ببخشید منظورتون از ازمایشهایی که گفتید چه جور ازمایشاتی است؟ راستش شوهرم همین اواخر ازمایشات کلی دادند و از نظر قند و چربی مشکلی نداشتند ،اگه امکان داره یکم بیشتر توضیح بدین
شوشوی من بعد از خوردن 3 ماه از این مواد وقتی دکتر رفت ...دکتر بهش گفت دچار کمخونی هستی و براش قرص آهن نوشت...شوشوی من از دکتر رفتن بدش میاد و هرچی من بهش التماس میکنم بره آزمایش خون بده ...نمیره...
ببنید ، هر چیزی که شندید باور نکنید !!!!
خیالتون رو راحت کنم ، سرلاک مضره ؟؟؟؟؟؟؟ همون ترکیب های پروتئنی + کربوهیردات + ویتامینی داره ... اما پودرهای وی بدنسازی اکثراً بابت ساخته شدن عضله به صورت خسک ( وی هائی با درصد بالای پروتئینی ) و یا بالا بردن وزن و عضله ( به صورت وی های با درصد کربوهیدرات بالا + پروتئین پائین ) ساخته میشند ...
اینها مثل سرلاک هستند ، اما همراه با پنیر ( whey ) + مالتودکسترین یا دکستروز یا ... می باشند ، که ابداً مضر نیستند ( تااونجائی که می دونم )
معمولاً هیچی دکتری ، مکمل ها رو برای افراد ، تجویز نمی کنند !!!! اونهائی که ضعف عضلانی دارند ، قرص های اکسی متولون یا بعضاً برای برخی بیماران آمپولهای تستسرون و ناندرلون ( که منشا استروئید دارند و این 3 تا به مراتب ، پر عوارض تر از مکمل ها می باشند ، تجویز می کنند )
دکترها حتی برای بیمارانی که جراحی شده اند ، گلوتامین تجویز نمی کنند ....
فقط بعضی از دکترها هستند ، که برای افراد دچار مشکلات عقب ماندگی یا به اصرار فردی که قدش کوتوله داره باقی می مونه ، سوما تجویز می کنند ...
اما با این حال ، برخی شایعات ، در مرود برخی مکمل ها مطرح میشه ....
اتهام کرایتن به سرطان
اتهام گلوتامین به آلزایمر
اتهام اکسید نیتریک (انواع no ها و مکملائی که می تونه در ارتبازط باشه نظیر bcca ، آرژنین ) به سرطان
و .............
تا اونجا که می دونم ، مکمل ها روی اسپرم مرد تاثیر گذار نیستند ،که بخواهد رو جنین تاثیر بزاره .
برای استفاده مکمل ها ابداً احتیاجی به آزمایش نیست ( مگر اینکه طرف مشکلات حادی داشته باشه ) و هر کسی می تونه اونهارو مصرف کنه
نیناز خانم ، شما باید چیزی که شوهرتون می خوره ، رو بدونید .. شاید قرصهای قلابی بدنسازی ( یا احیاناً قرصهای
استروئیدی ) مصرف می کنه ....
اکثر قرصهای استروئیدی ، به واسطه داشتن مقدار زیادی آلفا - 17 برای کبد خطرناک بوده ... حال اگر این قرصها ، یا قرص های بدنسازی قلابی باشند ، خطرات دوچندان می شوند ( معمولاً قرصهای قلابی از موادی نظیر کورتون ، دگزا متازون ، دکورت و ... ( احتمال تاریخ گذشته بدنشون زیادهه ) پر می شند یا آرد نحودچی + کاکائو یا وانیل !!!!!!!!!! )

شوهر شما برای اینکه ، مطمئن شود ، چیزی که می خرود سالم هست ، اسم قرص و عمسی از اون رو داخل سایت ، بدنسازی ص ادق سلامی بزارد ، تا مطمئن شود ( کاربرهای حرفه ائی زیادی داره )

در ضمن ، نیناز خانم ، شوهر شما چه علائمی از کم خونی دارد ؟؟؟ آیا لاغر مفرط هست .. مشکل قندی که ندارد ؟؟؟ رنگ و رویش چطور هست ؟؟
سلام خانم نیناز ... مکمل غیر بهداشتی نداریم ... یا اصل یا قلابی ....
معمولاً اصل ها که تو داروخانه اند کیفیت پائنی دارند ( اکثر مکمل های پویان ، جواب دهی ضعیف ، امکان زدن جوش و ... // اکثر مکمل های اینتر اکتیو ، مکمل های متوسط // pvl هم متوسط )
برای همین بدنسازها رو به مکمل های حرفه ای تر مثل ماسل تچ ، اوپتمیموم و ..... .
در حالی که می شد به اینها اعتماد اشت ، اما اجناس چینی و درجه 2 در بازار به وفور یافت میشه ...
تا چند وقت پیش خودم فکر می کردم ، محصولات ماسل تک ، به خاطر بسته بندی فوق العاده شون و نوار دور پلمپ دری شون ، امکان قلابی بودنشون نیست ، که دیدم دو تا داداش اینها رو هم ، قلابی زدند .... ( دستگاه هالوگرا هم داشتند !! )

خانم نیناز و راشین ، اگر دوست دارین ، بگین شوهرتون تو سایت صا دق سلامی یا اینجا عضو شند ، من راهنمائی شون کنم . ( البته تو اون سایت ، اسم کاربری مو مشخص نمی کنم !!!! )

اگر شوهرهای شما در حد حرفه ای تمرین می کنند ، می تونند از محصولات داروخانه ائی ( هر چند کیفیت شون بیشتر ضعیف و متوسطه ) یا از نمایندگی های محصولات آل استار ، یا SAN ( نه SUN که کیفیتش به لعنت خدا هم نمی ارزه ) استفاده کنند .
اصلاً اگر صلاح دیدن با نام کاربری جدید یا نام کاربری خودتان ، یک کلوب خصوصی بزنند ، تا راجع به این محصولات ، بیشتر باهاشون صحبت کنم .
راستی ، برخی مکمل های بدنسازی ، حاوی مقداری هورمون انند ( igf-1 یا hgh ) که بعید به نظر می رسه ، کاری کنند .
البته محصولات حرفه ائی تر مکممل ها نیز هستند ( مانند آنابول-5 ) که از استر های استروئیدی استفاده شده اند یا محصولاتی نظیر igf-1 پروبیوتیکا ، که از مضرات احتمالی آنها اطلاعی در دست نیست .
2706