2733
2734
عنوان

زردی نوزاد، باتجربه ها لطفااا

157 بازدید | 15 پست

سلام پسرم روز سومش زردی گرفت ۱۷.۵ بود. دوروز تو‌دستگاه بود دیروز دوباره تست گرفتیم ۱۱ شده بود مه گفتن نیاز به دستگاه نیست. از طرفی هم دیشب باز حجامت پشت گوش کردبم براش. 

میخواستم ببینم کی خوب میشه اخه هنوز زرده، امکانش هست بره بالا؟ 

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️

اصلاااااا خودتو اذیت نکن... توروخداااا

من خودن داغون کردم الکی الکی

دخترم چون وزنش کم بود و درست شیر نمیخورد تا چهل روز زرد بود بعد سفید شد

اصلاااا استرس نداشته باش

میگذرن این روزا

فقط بهش شیر زیاد بده و حواست باشه بیحال نباشه

کاش دنیا یه دریچه ی فرار داشت...بعضی شبا درمیرفتی و آروم که شدی برگردی سرجات..😕

نه انشالا ک زود خوب میشه میگن حجامت زود خوبش میکنه.کدو رنده کن ابشو بگیر چند قطره بده بخوره. شیرم زیاد بده هرچی دفعش بیشتر باشه زودترخوب میشه

باردار نیستم تیکر تولد یکسالگی دختر گلمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالا رفتن امکانش هست شما خنکی بخور فقط اصلا گرمی نخور

یکی دو روزم اگه میتونی شیر خشک بده اگرم نمیخوای شیر خودتو زیاد بده که بچه همش جیش کنه اینجوری زود خوب میشه برنداری اب انار بدی ضرر داره

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2731
اصلاااااا خودتو اذیت نکن... توروخداااا من خودن داغون کردم الکی الکی دخترم چون وزنش کم بود و درست ش ...

منم دارم‌خودمو داغون میکنم، خمش استرس دارم که کی خوب میشه، دست خودم نیست. خودم شیرخشت میخورم و‌عرق بید، 

چقدر مضخرفه این زردی. 

سلام آیدا جان خودت از روی چهره میتونی تشخیص بدی اگه از 10 و 11 بالاتر نره تا ده روز دیگه بالا نمیره...

بعد ده روز دیگه زیاد خطرناک نیس 

من دخترم تا چهل روز زردی داشت اما فقط روزای اول چند روز گذاشتمش دستگاه....

2738
منم دارم‌خودمو داغون میکنم، خمش استرس دارم که کی خوب میشه، دست خودم نیست. خودم شیرخشت میخورم و‌عرق ب ...

هر چی بزرگتر میشه میگی کاش همون زردی بود🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️زردی چیزی نیس

ماها میبینم چون بچه هامون زردن و زشت اعصابمون بهم میریزه

کاش دنیا یه دریچه ی فرار داشت...بعضی شبا درمیرفتی و آروم که شدی برگردی سرجات..😕
سلام آیدا جان خودت از روی چهره میتونی تشخیص بدی اگه از 10 و 11 بالاتر نره تا ده روز دیگه بالا نمیره. ...

مدام تست میکرفتی ازش؟ اخه از کجا بفهمم زیاد شده یا نه؟ احساس میکنم صورتش همش زرده

من توصیه میکنم هیچی جز شیر خودت بهش ندی به دختر من لیمو شیرین گیاه ترنجبین و هرچی فک کنی دادن خوب که نشد هیچ تا پنج ماه هم بخاطر همونا اسهال داشت روده هاشو اذیت کرده بود...

فقط شیرخشک اگه چندبار درست کنی بهش بدی خوبه

و نور آفتاب هم خیلی تاثیر داره اگه برات امکانش باشه

2706