2733
2739
عنوان

جلوگیری از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 43 پست
ما که سه ساله طبیعی جلوگیری میکنیم..کاندوم و هردو آلرژی داریم قرصم به شدت حالم و بد میکرد..

چون ما عقدیم نمی‌خوام حتی یه درصد هم بچه باشه. همسرمم برا دکترا میخونه و فعلا بچه نمیخوایم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون ما عقدیم نمی‌خوام حتی یه درصد هم بچه باشه. همسرمم برا دکترا میخونه و فعلا بچه نمیخوایم

به نظرم کاندوم بهتر از قرصه باز.ماهم بچه نمیخوایم حالا حالاها.چاره ای جز طبیعی نداریم ولی خیلی دیگه حواسمون هست🤣

به نظرم کاندوم بهتر از قرصه باز.ماهم بچه نمیخوایم حالا حالاها.چاره ای جز طبیعی نداریم ولی خیلی دیگه ...

ببخشید ولی چه مدل کاندومی استفاده میکنید شما؟

چون یکی دوبار خریدم من دوست نداشتم همسرمم زیاد کاندوم دوست نداره

2731
ببخشید ولی چه مدل کاندومی استفاده میکنید شما؟ چون یکی دوبار خریدم من دوست نداشتم همسرمم زیاد کاندوم ...

من و همسرمم به کاندوم حساسیت داریم..طبیعی جلوگیری میکنیم ولی بری داروخونه جنسای خوب و بهت معرفی میکنه

ببخشید ولی چه مدل کاندومی استفاده میکنید شما؟ چون یکی دوبار خریدم من دوست نداشتم همسرمم زیاد کاندوم ...

سلام دوست عزیز راهکار خوبی پیدا کردی؟ منم تو شرایط شما ام دنبال روش مطمئنم

نه همون طبیعی هست امما هرماه تا پریود بشم میمیرم و زنده میشم.  شمام نامزدین؟

واقعا استرس بالایی داره منم نمیدونم چه راهی بهتره

آره عزیزم منم نامزدم

پیگیر قرص و آمپول اینا شدم که تو مدت نامزدی یه موقع چیزی تشه اما دوستم گفت سراغ این چیزا نرو تنبلی تخمدان میگیری و اینا

از طرفی هم دارو پری رو عقب میندازه منم که تا دوروز دیر میشه میخوام سکته کنم تحمل هر ماه استرس رو ندارم

هنوزم نمیدونم چ کنم

2738
واقعا استرس بالایی داره منم نمیدونم چه راهی بهتره آره عزیزم منم نامزدم پیگیر قرص و آمپول اینا شدم ...

فکر کنم از جواب کاربرا هم میشه فهمید که هیشکی از قرص و عوارضش راضی نیست

ب طبیعی اصلاااا اعتماد نکنیا.من روشم طبیعی بود و الا حامله ام.مثلا خیلیم مراقب بود

ببشید من تجربه زیادی ندارم توی جلوگیری از بارداری روش جلوگیری طبیعی چطوریه؟؟؟؟؟؟؟من متوجه نمیشم

ببشید من تجربه زیادی ندارم توی جلوگیری از بارداری روش جلوگیری طبیعی چطوریه؟؟؟؟؟؟؟من متوجه نمیشم

وقتی منی میاد میریزن بیرون

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2706